News

Bezczel – znamy datę i miejsce pogrzebu rapera

Bezczel – znamy datę i miejsce pogrzebu rapera

fot. instagram.com/bezczel_2dhd

21 września wieczorem wytwórnia płytowa Step Records poinformowała o śmierci rapera Bezczela. Michał Banaszek zmarł w wieku zaledwie 37 lat. Znamy miejsce i datę pogrzebu rapera.

Raper Bezczel nie żyje. Miał tylko 37 lat >>

Bezczel – pogrzeb

Uroczystości pogrzebowe Bezczela odbędą się w jego rodzinnym mieście – Białymstoku. Ciało zostanie wystawione w domu pogrzebowym przy ulicy Artyleryjskiej 9. Zmarłego będzie można pożegnać 23 września od godziny 16:00 oraz 24 września od godziny 9:00. 

Wyprowadzenie z domu pogrzebowego jest zaplanowane na piątek, 24 września, na godzinę 10:30. O godzinie 11:00 rozpocznie się nabożeństwo pogrzebowe w kościele parafialnym w Karakulach. Po nim ciało Michała Banaszka spocznie na cmentarzu parafialnym. 

Rodzina prosi wszystkich chętnych do pożegnania artysty o nieprzynoszenie kwiatów. Zamiast tego prosi o złożenie ofiary na Mszę Świętą za zmarłego. 

Bezczel – przyczyna śmierci. Jest informacja od rodziny rapera >>

Bezczel – kim był? 

Bezczel, czyli Michał Banaszek był polskim raperem. Debiutował w 2005 roku. Był członkiem białostockiego zespołu Fabuła. 

Raper należał do grona najpopularniejszych polskich muzyków tego gatunku. Do jego najbardziej znanych utworów należą: Prawo ponad prawem, To nie nasz klimat, Siła umysłu, Nie umiemy żyć ze sobą… czy Żyć aż do bólu
 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.