News

Morderstwo na Instagramie: brutalnie zabił 17-latkę, opublikował zdjęcia

Morderstwo na Instagramie: brutalnie zabił 17-latkę, opublikował zdjęcia

Fot. Instagram.com/digital943/yesjuliet

Morderstwo na Instagramie. 21-latek brutalnie zabił o cztery lata młodszą dziewczynę, a zdjęcia zwłok opublikował w sieci.

Tragiczny wypadek w wesołym miasteczku. Urwał się fragment konstrukcji kolejki  >> 

Bianca Devins – śmierć 

17-letnia Instagramerka, Bianca Devins, nie żyje. Dziewczynę brutalnie zabił jej chłopak – 21-letni Brandon Clark. Jak podają zagraniczne media, w dniu kiedy doszło do tragedii, Bianca i Brandon poszli razem na koncert. Kiedy wracali z imprezy, pokłócili się. Według źródeł Brandon od dawna nie radził sobie ze sobą, a Bianca miała go podjudzać przyznając się m.in. do zdrady. Z jednej z ich ostatnich rozmów wynika, że dziewczyna mówiła Brandonowi, że jest "nikim", "planem b". Screeny chatów możecie zobaczyć tutaj.

Znany DJ nie żyje. Drastyczna śmierć w hotelu >>

Chłopak zabił Biankę w jej domu w mieście Utica (stan Nowy Jork). Brandon Clark podciął 17-latce gardło, a potem zdjęcia zwłok wrzucił do internetu. Jak podają źródła Clark robił sobie też selfie ze zmasakrowanym ciałem Bianci.

Po morderstwie Brandon Clark, na swoim Instagramie zmienił opis i podał daty 10/06/1997 – 7/14/19 (screen znajdziecie tutaj). To sugerowało, że chłopak zamierza popełnić samobójstwo. Na miejsce zbrodni przyjechała policja, która została wezwana przez zaniepokojonych internautów i samego Clarka. Mówi się, że kiedy funkcjonariusze tam dotarli, okazało się, że 21-latek dźgnął się nożem. Jego stan był określany jako krytyczny. Clark przeszedł też operację.

Cameron Boyce: ostatnie zdjęcie na kilka godzin przed śmiercią >> 

Bianca Devins - Instagram 

Jak podają portale Brandon Clark został już oskarżony o morderstwo drugiego stopnia. Chłopak poznał Biancę Devins 2 miesiące temu, właśnie za pośrednictwem Instagrama. Po śmierci Bianci jej rodzina wydała oświadczenie, w którym opisała instagramerkę jako "utalentowaną artystkę, kochaną siostrę, córkę i kuzynkę, wspaniałą młodą dziewczynę".  

Wiedźmin: nie żyje 16-letnia aktorka z obsady serialu Netflixa >> 

Profile na Instagramie Bianci Devins i Brandona Clarka zostały usunięte z serwisu. Portal zablokował też hasztagi, pod którymi można było znaleźć zdjęcia zwłok dziewczyny. Mimo wszystko w sieci nadal są dostępne zdjęcia zmasakrowanego ciała instagramerki, ale nie próbujcie ich znaleźć! Są naprawdę makabryczne, szukacie ich na własną odpowiedzialność! Tę fotografię, którą widzicie w artykule, zamazaliśmy dla Waszego komfortu. 

Jest nam bardzo przykro z powodu tego co się stało. :( 

Pamiętajcie, żeby zawsze być ostrożnym. Internet przynosi fun, ale bywa też bardzo niebezpiecznym miejscem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌸💕Rest In Peace beautiful angel 💕🌸 #biancadevinsrip #biancadevin #biancadevins2019

Post udostępniony przez User Unknown (@xx_9noname9_xx)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

rest in peace, may you fly high. sincerely, m& l #biancadevin #biancadevinsrip

Post udostępniony przez girl in red fanpage (@_girlies_in_red_)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj