News

SWINGERSI spotykają się w domu Eda Sheerana. Wokalista o tym wie!

SWINGERSI spotykają się w domu Eda Sheerana. Wokalista o tym wie!

instagram.com/teddysphotos

Ed Sheeran ma nie lada problem. W jego domu zaczęli pojawiać się nieproszeni goście. Jego posiadłością zainteresowali się swingersi, którzy urządzają tam sobie miłosne schadzki. Swingersi to pary, które spotykają się ze sobą i… wymieniają partnerami.

Ed Sheeran starannie wybierał działkę pod piękny dom w Dennington w hrabstwie Suffolk. To miejsce wydawało się idealnym wyborem na spokojne i długie życie u boku nowopoślubionej żony Cherry. W Dennington mieszka zaledwie 580 osób, a okolica jest bardzo zielona i cicha.

Twenty One Pilots przerwali koncert. Co się stało? >>

Niestety posiadłością i jej ogrodem zainteresowali się fani bliskich spotkań z cudzymi mężami i żonami, a w sieci można znaleźć kilkanaście ogłoszeń z propozycją schadzek pod oknami Eda.

Czy ktoś chętny na spotkanie ze mną i moim seksowny. partnerem w Dennington? Lubimy ryzyko i ekshibicjonizm - im bardziej, tym lepiej – brzmi jedno z ogłoszeń.

Założę się, że mógłby się zarumienić! Żona miała nadzieję, że przyjdzie i do nas dołączy – pisze inny zwolennik „spacerów” po ogrodzie Eda.

Ed Sheeran nie jest zachwycony faktem, że pary spełniają swoje seksualne fantazje na jego trawniku. Wokalista postawił już ochronę w stan pełnej gotowości. Mają za zadanie odstraszyć wszystkich swingersów.

Śmieszno czy straszno? ?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Some shots from tonight’s Detroit show from @zakarywalters

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

? @zakarywalters

Post udostępniony przez Ed Sheeran (@teddysphotos)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.