News

Kolejna polska marka zamyka się przez COVID. Ich ubrania nosiły m.in. Julia Wieniawa i Anna Lewandowska

Kolejna polska marka zamyka się przez COVID. Ich ubrania nosiły m.in. Julia Wieniawa i Anna Lewandowska

fot. pixabay.com

Kolejna polska marka modowa zostaje zamknięta przez pandemię koronawirusa. Ubrania od tej firmy nosiły najpopularniejsze polskie gwiazdy takie jak Julia Wieniawa, Blanka Lipińska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Lewandowska, Małgorzata Socha czy Małgorzata Kożuchowska.

Sklepy znowu mogą być zamknięte. Premier zdradził które >>

Koronawirus: Bohoboco kończy działalność

Po 11 latach działalności modowa marka Bohoboco kończy swoją działalność. Winna jest pandemia koronawirusa. Założycielem i dyrektorem kreatywnym jest Michał Gilbert Lach, który poinformował o swojej ciężkiej decyzji w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie opublikował filmik, w którym podsumowuje najważniejsze momenty w dziejach swojej marki.

Nikt nas od dziecka nie uczy, tracić czegoś w życiu, a życie jest takie, że ta nauka tracenia jest dla nas cenna, bo nic nie jest dane nam na zawsze. W pewnym momencie trzeba się z czymś pożegnać, podziękować, być bardzo wdzięcznym za to, co się wydarzyło i ruszyć dalej – możemy usłyszeć w nagraniu.

Bohoboco było znane nie tylko ze swoich ubrań. Marka wypuściła również autorką linię perfum, które pokochali nie tylko Polacy. Zapachy na bazie drzewa sandałowego, orientalnych przypraw, wanilii czy słonego karmelu mają wielu fanów na świecie.

Michał Gilbert Lach podkreślił, że zamknięcie jednego rozdziału jest otwarciem kolejnego. Jednak nie wyjawił, jakie ma plany na przyszłość.

Polka myślała, że randkuje z Willem Smithem. Straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych >>

Podobały Wam się projekty Bohoboco?

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.