Reklama
placeholder
News

Boogie z Łobuzów nagrał solowy numer. Posłuchajcie Na waleta

Boogie z Łobuzów nagrał solowy numer. Posłuchajcie Na waleta

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Boogie, charyzmatyczny wokalista zespołu Łobuzy postanowił otworzyć nowy rozdział i rozpocząć solową karierę. Bogumił jest znany z tego, że lubi przełamywać stereotypy i burzyć muzyczne konwencje. 

Łobuzy nagrali piosenkę z Joanną Krupą. Jej tytuł to... Dżoana >>

Boogie - Na waleta - nowa piosenka [TELEDYSK]

Boogie chce jeszcze bardziej poszerzać swoje muzyczne  horyzonty i dlatego postanowił  wytyczyć kolejną artystyczną ścieżkę. 28 września 2023 roku ukazał się jego pierwszy utwór Na waleta wraz z teledyskiem.

Piosenka stylistycznie różni się od dotychczasowych numerów, które wykonywał z zespołem Łobuzy. Singiel opowiada o wpływie kobiety na mężczyznę, jest to temat uniwersalny i wzbudzający emocje. W klipie obserwujemy miłosne poczynania pacynki względem pięknej brunetki.

Ralph Kaminski - Ponad wszystko, mimo wszystko. W klipie Quebo, Joanna Kulig, Jann i wielu innych! >>

Artysta podkreśla, że jego kariera solowa nie oznacza rozstania z Łobuzami, stanowi jedynie dodatkowe artystyczne wyzwanie. Projekt ten ma na celu szerzenie idei pozytywnego myślenia oraz cieszenia się małymi rzeczami w życiu.

Oto co na temat utworu  i swojej nowej drogi mówi Boogie: 

Poznaliście mnie jako frontmana zespołu Łobuzy i będę nim dopóki starczy sił, by skakać po scenie, ale chcę Wam się pokazać z trochę bardziej romantycznej strony. Chyba każda/każdy z Was ma do opowiedzenia szaloą historię z wakacji i znajdzie w tej piosence coś, co je przypomina. Wakacje się kończą, ale wspomnienia po nich zostają na całe życie. A podobno trzeba żyć tak, żeby na starość było co wspominać - ja na wypadek problemów z pamięcią zamknąłem je w piosence ;)

Posłuchajcie Na waleta. Czekamy na następne solowe utwory od Boogiego!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama