News

Camila Cabello przekłada trasę! Co z koncertem w Polsce?

Camila Cabello przekłada trasę! Co z koncertem w Polsce?

Fot. Instagram.com/camila_cabello

Camila Cabello przekłada trasę! Co z koncertem w Polsce, który wokalistka miała niedługo zagrać?

Koronawirus: odwołane imprezy w Polsce i na świecie [LISTA AKTUALIZOWANA] >> 

Koncert Camili Cabello w Polsce będzie odwołany? 

6 grudnia 2019 roku ukazał się drugi album Camili Cabello – Romance. Na krążku znalazł się m.in. gorący hit – Senorita – który Cabello nagrała z Shawnem Mendesem.

Camila Cabello zapowiadała, że wyruszy w trasę koncertową The Romance Tour. Seria występów miała trwać kilka miesięcy – od maja do września 2020 roku. Artystka miała zagrać na terenie Ameryki Północnej i Europy. Niestety niedawno gwiazda opublikowała oświadczenie, w którym informuje, że przekłada trasę koncertową The Romance Tour z powodu pandemii koronawirusa.

Hej wszystkim! Przede wszystkim chcę powiedzieć, że to są bardzo trudne, niepewne czasy i mam nadzieję, że jesteście bezpieczni i zdrowi psychicznie i fizycznie. Tęsknię i kocham Was bardzo. Z powodu nowych informacji i tego, że wciąż jest wiele niepewności, my też podjęliśmy ekstremalne środki ostrożności, by ochronić siebie, nasz zespół, naszych tancerzy, naszą ekipę techniczną i przede wszystkim Was. Serce mi pęka, że muszę to powiedzieć, ale zdecydowaliśmy się przełożyć trasę. (…) Czuję, że to jest jedyna odpowiednia rzecz, jaką możemy zrobić. Będziemy robić, co w naszej mocy, by ustalić nowe terminy koncertów jak tylko to będzie możliwe, czekajcie na kolejne informacje. Tak mi przykro, kochani. Smutno mi na myśl, że Was zawodzę. Tak się cieszyłam, że Was zobaczę, uściskam osobiście i zaśpiewam z Wami piosenki. Pracowaliśmy nad czymś naprawdę magicznym i wyjątkowym, wciąż wyobrażam sobie Waszą reakcję i chciałam zapewnić Wam wyjątkowe doświadczenie. Obiecuję, że spotkamy się i wyściskam Was jak tylko będzie bezpiecznie i to wszystko minie. Jedyny plus to to, że mogę tworzyć muzykę, już nie mogę się doczekać jak się z Wami nią podzielę.  Dziękuję, że jesteście tu ze mną i zawsze się o mnie troszczycie, ja też kocham Was i troszczę się o Was zawsze. Do wszystkich, którzy przechodzą teraz trudny czas – przesyłam Wam mnóstwo miłości i światła, pamiętajcie, bądźcie dla siebie delikatni, kochający i mili, bądźcie współczujący oraz troszczcie się o siebie samych i o bliskich. Kiedy niebezpieczeństwo minie, cała ta miłość, którą dajecie światu, uzdrowi nas. Bardzo Was kocham – napisała Camila Cabello na Instagramie.

Quebonafide: tracklista Romantic Psycho już znana! Jakie piosenki usłyszymy na płycie? >> 

Przypomnijmy, że Camila Cabello w ramach trasy Romance miała zagrać również w Polsce. Jej koncert zaplanowano na 5 czerwca 2020 roku na warszawskim Służewcu w czasie Orange Warsaw Festival. Chociaż przygotowania do festiwalu na razie idą zgodnie z planem, a organizatorzy zapewniają, że są gotowi na każdy rozwój sytuacji, bardzo możliwe, że koncert Camili Cabello w Polsce się nie odbędzie. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce sytuacja wróci do normy i artystka będzie mogła zagrać na żywo dla polskich fanów. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‪💔🙏🏼‬

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ITS MY BIRTHDAY!!! guys thank u for all of the birthday love, I absolutely love you guys and am so thankful for you 😫 for my birthday I wanna bring attention to one of the worst humanitarian crises happening in the world right now, in Syria. 950,000 people have been forced to flee their homes because of the violence in Idlib – some with only the clothes on their backs. Most of them are children. Now, they’re living in displacement camps in freezing cold temperatures. families shouldn’t have to choose between dying from bombs or freezing cold temperatures. Save the Children is working to provide displaced families with food, blankets and warmth. They are trying to keep kids families safe, but they need our help. so for my birthday, it would mean the world to me if you would consider supporting Save the Children’s response to this humanitarian crisis. Go to savethechildren.org to help Save the Children reach children in need. I love u ❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4th pic look how cool my eye shadow is

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A nerve wracking, nail biting 3 days. And welcome to the world of Romance. 🌹12.06.19.

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Do you think I’m being foolish if I don’t rush in?

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez camila (@camila_cabello)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.