Reklama
placeholder
News

Dlaczego Caroline Derpienski potrzebuje aż 5 ochroniarzy? Odpowiedziała

Dlaczego Caroline Derpienski potrzebuje aż 5 ochroniarzy? Odpowiedziała

fot. instagram.com/carolinederpienski/

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski wytłumaczyła niedawno, dlaczego towarzyszy jej w miejscach publicznych aż pięciu ochroniarzy. Celebrytka wyznała również, ile godzin dziennie mężczyźni pilnują jej bezpieczeństwa.

Caroline Derpienski wściekła na Stanowskiego po jego dodatkowym materiale. "Postąpiłeś jak Judasz" >>

Caroline Derpienski ma 5 ochroniarzy. Dlaczego?

Caroline Derpienski regularnie podróżuje - najczęściej między Miami, a Polską. Ostatnio pokazała swoim obserwatorom na InstaStory, że wróciła do naszego kraju w towarzystwie aż pięciu ochroniarzy. Jak przyznała celebrytka, ta duża ilość zatrudnionych przez nią na tym stanowisku mężczyzn wcale nie jest przypadkowa. 21-latka uznaje, że popularność nie pozwala jej na samotne przechadzanie się po ulicach stolicy. 27 lutego 2024 roku napisała na swoim InstaStory, że zatrudnieni przez nią ochroniarze pracują dla niej całą dobę.

Profesjonalni ochroniarze pracują 24 godziny na dobę, żeby chronić królową.

Caroline Derpienski o trudnych relacjach z rodzicami. Szczera wypowiedź >>

Powodem takiej asekuracji i pilnowania swojego bezpieczeństwa są podobno niewygodne sytuacje, które w ostatnim czasie miały przydarzyć się Caroline Derpienski. Przytoczyła jedną z nich, która przydarzyła się na lotnisku. Pewna obca kobieta rzekomo zaczęła dotykać celebrytkę po plecach, gdy ta była zajęta swoimi sprawami. Jak ujęła to 21-latka, "szaleńców nie brakuje". Na dowód tego, że faktycznie w jej życiu ma miejsce wiele interakcji z fanami i obecność ochroniarzy jest wręcz wskazana, pod koniec lutego 2024 roku Derpienski opublikowała na swoim InstaStory mnóstwo filmików z takich spotkań na warszawskich ulicach. Na nagraniach pojawiły się też osoby, które z daleka przyglądały się celebrytce lub robiły jej zdjęcia z ukrycia.

Ja mam 5 ochroniarzy dostępnych 24 godziny dla mnie w Polsce ze względu na bezpieczeństwo, ponieważ, jak się jest osobą publiczną, to szaleńców nie brakuje. Nawet na lotnisku, kiedy musiałam być sama, jak leciałam z Miami, to po prostu, jak stałam w kolejce zdać bagaż, laska mnie zaczęła macać po plecach.

Co myślicie o ilości ochroniarzy pilnujących bezpieczeństwa Caroline Derpienski?

fot. instagram.com/carolinederpienski/

fot. instagram.com/carolinederpienski/

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama