Reklama
placeholder
News

Caroline Derpienski na konferencji Clout MMA 2. Zadarła z Laluną - będzie walka?

Caroline Derpienski na konferencji Clout MMA 2. Zadarła z Laluną - będzie walka?

fot. YouTube.com/cloutmma

Reklama
Reklama
placeholder

Caroline Derpienski obecnie przebywa w Warszawie, gdzie kilka dni temu odbył się pokaz jej marki modowej 333 by Caroline Derpienski. Celebrytka najwyraźniej zamierza zabawić w naszym kraju dłużej, bowiem 25 października 2023 roku była gościem specjalnym na konferencji Clout MMA 2. Swoją zaskakującą obecność na tym evencie tłumaczyła tym, że pojawiła się tam, żeby ''pogwiazdorzyć i pośmiać się z takich pseudocelebrytek''. Otrzymała nawet możliwość zadawania pytań Katarzynie ''Lalunie'' Alexander oraz Agnieszce Bobek, które zwalczą ze sobą 28 października 2023 roku.

Clout MMA 2: karta walk. Najman z aż dwoma starciami >>

Caroline Derpienski zadarła z Laluną

Caroline rozpoczęła od zapytania Laluny o to, jak może tytułować się "królową życia", skoro ubiera się w "podróbki". Zawodniczka dopytała czy ma opowiedzieć o sobie, czy w kontrze do zadanego pytania i uprzedzając zapędy Caroline podkreśliła, że "prowadząca" dobrze wie, jaka jest prawda. Derpienski stwierdziła wówczas, że jej 'krokodajle są prawdziwe, a Laluny made in Turkey'. To bardzo zdenerwowało Katarzynę Alexander i nie gryzła się w język.

Nawet gdybyś zap***dalała w samych oryginałach, czy w podróbach, to Polska jest tak specyficznym krajem, że nawet, jak wy****dolisz z tą torebką Chanel, która jest oryginalna, to takie tiktoki za****dalają o tobie, że połowa i tak myśli, że masz podróby. 

Caroline wyznała, że nie przejmuje się hejtem, bo patrzy na stan swojego konta i wypomniała Lalunie to, że ta jeździ po ''podróbki'' do Turcji. 

Ty chcesz mi teraz ubliżyć? A kim ty jesteś, żebyś tutaj przychodziła, gwiazdorzyła i wyzywała nas od jakichś celebrytek? A kim ty jesteś? Przyjechałaś do Polski, kozaczysz, jesteś królową czego? Wiesz, co do mnie doszło? Że ty mieszkasz w wynajmowanym mieszkaniu w Miami.  

Na koniec Caroline Derpienski stwierdziła, że jeśli kiedykolwiek zdecyduje się zawalczyć w oktagonie, to jej przeciwniczką nigdy nie będzie Laluna. Szkoda?

Pełnia Księżyca - październik 2023. Kiedy oglądać Krwawy Księżyc? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama