News

Cleo idzie na wojnę z tą wokalistką? O co poszło?

Cleo idzie na wojnę z tą wokalistką? O co poszło?

fot. YouTube.com/CleoVEVO

Cleo wydała nowy teledysk do piosenki Za Krokiem Krok. Singiel jako pierwszy promuje niezależny projekt, w którym wokalistka wraca do muzycznych korzeni. Wiadomo, że materiał, który znajdzie się na płycie będzie mocno oldschoolowy.

Cleo zatrudniła Kwiatkowskiego, Qczaja i Tik Tokerów. Zobaczcie efekt! >>

Kolorowy klip powstał we współpracy z Dawidem Kwiatkowskim, Qczajem i Tik Tokerami! Cleo już od długiego czasu prężnie rozwija swoją działalność właśnie w serwisie TikTok. Nie ona jedna...

Również Honorata Skarbek publikuje swoje filmiki w aplikacji TikTok i do nowego teledysku zaprosiła jej kilkunastu topowych twórców. W klipie do piosenki Friendzone wystąpi m.in. Magda Bereda czy Izabela Zabielska. Ta druga również pojawiła się w teledysku do Za Krokiem Krok.

Alexxis Ola Żelazowska pokazała chłopaka! [ZDJĘCIA] >>

Fani zwrócili Cleo uwagę na to, że młodsza koleżanka podąża jej śladem, a wokalistka chyba mocno wzięła to do siebie, bo wdała się w dyskusję. Co więcej, pod jednym z ostatnich zdjęć zamieściła opis sugerujący, że koleżanka z branży po prostu skopiowała jej pomysł, bo nie miała własnego.

Tak, wiem że inni artyści inspirują się moim pomysłem i też nagle zakładają TikToka i kręcą teledyski TikTokowe o podobnej tematyce... Jeśli ktoś nie ma swoich pomysłów to kseruje moje - zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz – napisała Cleo.

Honorata Skarbek nie odniosła się do tych zarzutów. Premiera Friendzone już 30 maja.

Myślicie, że konflikt artystek osiągnie apogeum po premierze teledysku Honoraty?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UWAGA - odpowiadam na najczęściej zadawane pytania ?⬇️ : 1) W tym roku nie ma mnie w Sopocie i w Opolu ponieważ mam w tym czasie swoje premiery i koncerty. 2) Tu jest link wszystkich stron gdzie możecie słuchać/kupić nowy kawałek: https://umusicpl.lnk.to/CleoZaKrokiemKrok ? 3) Projekt z którego pochodzi "Za Krokiem Krok" mam ukończony w 80%...nie wiem jeszcze jak nazwę tę płytę ale cała będzie w klimatach vintage obfitująca w żywe brzmienia oraz odwołania do oldschool'u z różnych lat? 4) Tak, wiem że inni artyści inspirują się moim pomysłem i też nagle zakładają TikToka i kręcą teledyski TikTokowe o podobnej tematyce...Jeśli ktoś nie ma swoich pomysłów to kseruje moje - zresztą nie pierwszy i nie ostatni raz ? ? 5) Pod koniec przyszłego tygodnia wybiorę osoby którym podaruję plakaty ?❤✌? ***PS*** Zachęcam Was do głosowania na kawałek "ZA KROKIEM KROK" w propozycjach RMF https://www.rmf.fm/au/?a=poplista - klikamy kciuk w górę. Dzięki ?

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

W końcu wracam do Was z nowymi muzycznymi projektami! ? W moim życiu zawodowym bardzo dużo zmian, ale o tym opowiem Wam innym razem. W piątek spędziliśmy 16h na planie mojego nowego teledysku do numeru FRIENDZONE, do którego wymyśliłam koncept na scenariusz, a @dawidziemba pomógł mi go uzupełnić i zrealizować! ? Dziękuję wszystkim zaangażowanym w realizacje tego projektu! Atmosfera na planie była super! ? Już niedługo będziecie mogli sprawdzić jak spisałam się w roli Amora ?, który nieco nieudolnie próbuje połączyć ze sobą ludzi. Mam nadzieje, że numer „FRIENDZONE” będzie Wam towarzyszył tej wiosny / lata i że będzie Wam się kojarzyć z samymi dobrymi chwilami ? Produkcja: @mindproductions.pl Makijaż: @gabimakeupcreator Włosy: @bartosz.satora @damienkoba_hair Stylizacje: @goldkillerfashion Asysta: @karolinacholko @izabelasamojeden Goście: @magdabereda @colorowyy @widupa @paulinapaolaofficial @izabela_zabielska @czarek_czaruje @fanka_yt @kosperpl @pjfraj @grabari.pl @nylaa_a @kamelemona @kamilowczarek @bo.czeq @oliverkaminski @szymonreich Zdjęcia: @dagsoon Auto: @cylindersi

Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.