News

Cleo zatrudniła Kwiatkowskiego, Qczaja i Tik Tokerów. Zobaczcie efekt!

Cleo zatrudniła Kwiatkowskiego, Qczaja i Tik Tokerów. Zobaczcie efekt!

Fot. Instagram.com

Cleo zatrudniła Dawida Kwiatkowskiego, Qczaja i Tik Tokerów! Zobaczcie efekt tej niezwykłej współpracy. Dobrze wypadli?

The Voice Kids: skandal w programie! Wyniki zostały sfałszowane >> 

Cleo – Za Krokiem Krok – teledysk

24 maja 2019 roku premierę miał teledysk do nowej piosenki Cleo – Za Krokiem Krok. Singiel jako pierwszy promuje niezależny projekt, w którym wokalistka wraca do muzycznych korzeni. Wiadomo, że materiał, który znajdzie się na płycie będzie mocno oldschoolowy. Utwory, z elementami soulu, muzyki lat 60. i funku, będą utrzymane w klimacie vintage.

Adam Lambert śpiewa Bohemian Rhapsody. To wykonanie miażdży >> 

Chociaż już możemy oglądać klip do Za Krokiem Krok wiadomo, że piosenka nie znajdzie się na trackliście najnowszej płyty Cleo (premiera planowana jest jeszcze w tym roku). Album, który promuje Za Krokiem Krok jest drugi w kolejności.

Justin Bieber został twarzą dezodorantu. Ma własny zapach >> 

O czym jest teledysk do Za Krokiem Krok? Klip został wystylizowany na program telewizyjny, w którym uczestnicy… sprawdzają jakimi są podrywaczami! ;-) Jak czytamy na oficjalnym kanale Cleo na YouTube: Teledysk ma spowodować uśmiech na twarzach ludzi i pokazać, że sama Cleo ma luz i dystans do samej siebie…i takimi ludźmi też chce się otaczać.

Dawid Podsiadło: teledysk Trofea już w sieci! >>

Kto wystąpił w teledysku Cleo? Gwiazda zaprosiła do współpracy swoich znajomych – kolegę z The Voice Kids – Dawida Kwiatkowskiego – Qczaja, Mamiko, Dharniego, Paulę Tomalę i swojego menadżera. Oprócz nich możecie zobaczyć też mnóstwo gwiazd Tik Toka, m.in.: Natalię Sisik, Magic of Y, Sabinę Pawlik, Magdę Beredę i Adama Żakiewicza.

Romans Rity Ory i Liama Payne’a? Jest komentarz wokalistki >> 

Warto zaznaczyć, że teledysk do Za Krokiem Krok jest klipem, w który Cleo była chyba najbardziej zaangażowana. Wideo wyreżyserował Michał Konrad, ale to artystka odpowiadała za napisanie scenariusza, produkcję, „casting”, a nawet… garderobę. Poza tym wokalistka napisała tekst i skomponowała muzykę do Za Krokiem Krok.

Jak Wam się podoba?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

- Cleo nie przesadzasz z tą ilością kolorów i wesołościa?! Brakuje tylko TĘCZOWEGO JEDNOROŻCA ?????... JA: ☝️☝️☝️???...? Od lat tworzę różne teledyski i poruszam się po różnych gatunkach muzycznych. Od zawsze realizuję swoje pomysły nie oglądając się na innych. W Świecie w którym bardzo często powstają kopie i podąża się ślepo tylko za tym co modne ja staram się być sobą ??Nie twierdzę oczywiście, że to co modne jest złe. Chodzi o zdrowy balans, żeby nie zatracić w tym wszystkim tego co tak naprawdę w Was drzemie. Polecam Wam również ten stan umysłu. Bądźcie sobą i realuzujcie swój POMYSŁ NA SIEBIE ❤ P.s Rzadko Wam pokazuję osoby z mojego genialnego teamu producenckiego. Na jednorożcu w centralnym miejscu siedzi Michał (dla znajomych Misza) @studio_squaredot na planie to szef szefów - lepiej z Nim nie zadzierać ???? to mega zdolny Gość, który realizuje wszystkie moje teledyski.

Post udostępniony przez CLEO (@cleo_don)

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

no siemanko

Post udostępniony przez MORDA (@kwiatkowsky)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj