News

Cleo wraca do hitu My Słowianie. Nowy klip!

Cleo wraca do hitu My Słowianie. Nowy klip!

Fot. YouTube.com/CleoVEVO

Cleo wraca do muzycznych początków. Nowy klip wokalistki do singla Dom możecie już zobaczyć w internecie. Jego przesłanie chwyta za serce.

Roksana Węgiel wydaje książkę! Co wiemy o The X Book? >> 

Cleo zdobyła popularność kilka lat temu dzięki singlowi My Słowianie, który nagrała wspólnie z Donatanem. Piosenka utrzymana w folkowym klimacie okazała się sukcesem, a Cleo i Donatan pojechali z nią nawet na Konkurs Piosenki Eurowizji 2014. W Kopenhadze Polska zajęła 9. miejsce.

Cleo – nowa piosenka Dom

6 lat po premierze kawałka My Słowanie, Cleo i Donatan wracają do korzeni. W teledysku Cleo podróżuje przez Tunezję, by w końcu wrócić do rodzinnego domu. W klipie wokalistka występuje m.in. w tradycyjnym ludowym stroju. Oprócz artystki w piosence Dom możemy usłyszeć Państwowy Zespół Ludowy Pieśni i Tańca „Mazowsze”.

Piosenka Dom to kolejny singiel, który powstał w ramach wspólnego projektu Donatana i Roberta Lewandowskiego –  Stamina. Klip do singla był kręcony w Polsce i Tunezji. Jego reżyserem jest Michał Konrad.

Daniel Borzewski: oto nowy Mister Polski! [WIEK, INSTAGRAM] >> 

Cleo zadedykowała nową piosenkę swojej babci Teresie, która zmarła 5 lat temu.

Pamięci mojej ukochanej Babci Tereski. Byłam daleko od Domu, kiedy dowiedziałam się, że odeszłaś. Nie było nam dane pożegnać się, ale czuję, że zawsze jesteś obok mnie – czytamy na końcu teledysku.

Cleo idzie na wojnę z tą wokalistką? O co poszło? >> 

Z kolei na swoim Instagramie Cleo napisała:

W drodze do Domu czasem możemy nie zdążyć wrócić do kochanych osób… Tak samo było ze mną, w 2014 nie zdążyłam wrócić, aby pożegnać się z moją ukochaną Babcią Tereską. Grałam wtedy koncerty w Stanach Zjednoczonych i o Jej odejściu dowiedziałam się schodząc ze sceny. Po latach ciągle mam wrażenie że Babcia jest gdzieś blisko... Zostawiłam sobie jej roślinki doniczkowe i one zawsze kwitną tak jak u Niej w domu. Dom to nie obiekt, nie budynek. Dom to ludzie i miejsca które kochamy, do których tęsknimy i chcemy wracać. Kawałek „DOM” jest właśnie o tym...  Pisałam go myśląc o mojej Babci.

Zobaczcie nowy teledysk Cleo! 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.