Reklama
placeholder
News

Dawid Podsiadło: teledysk TROFEA już w sieci! ZOBACZ

Dawid Podsiadło: teledysk TROFEA już w sieci! ZOBACZ

Fot. screen YouTube.com/Dawid Podsiadło

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Podsiadło święci triumfy. Dzięki bestsellerowemu albumowi Małomiasteczkowy i dwóch całkowicie wyprzedanych trasach promujących krążek Podsiadło uzyskał status najpopularniejszego obecnie polskiego artysty.

Justin Bieber oświadczył się Littlemooonster96? Pochwaliła się pierścionkiem >>

Po tym ogromnym sukcesie wokalista zapowiedział chwilową przerwę od nagrywania i koncertów, ale zanim to nastąpi Dawid Podsiadło ma dla swoim fanów jeszcze jedną niespodziankę.

Dawid Podsiadło – nowa piosenka Trofea

23 maja, czyli w dniu 26. urodzin Podsiadło, w sieci swoją premierę ma teledysk do jednej z ostatnich piosenek piosenkarza. Czy Trofea pobiją rekord i staną się najczęściej odtwarzanym klipem Dawida? Przekonamy się już bardzo niedługo!

W teledysku do Trofea wystąpiła aktorska śmietanka. Zobaczycie Agatę Buzek, Wiktora Zborowskiego, Borysa Szyca, Magdalenę Cielecką i Krzysztofa Maternę. W roli narratora usłyszycie samego Jerzego Stuhra!

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway - koncert

Przypomnijmy, że Dawid Podsiadło zagra wspólny koncert z Taco Hemingwayem. Artyści jako pierwsi Polacy wystąpią na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert Dawida i Taco odbędzie się 28 września, a wszystkie bilety (czyli wejściówki na aż 70 tysięcy miejsc!) zostały już wyprzedane (!).

Margaret pokazała piersi na Instagramie. Fani są zszokowani >>

Zobaczcie klip do piosenki Trofea Dawida Podsiadło – będzie z tego hit?

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama