Reklama
placeholder
News

Clout MMA: Laluna UDERZYŁA Mariannę Schreiber na konferencji. O co poszło?

Clout MMA: Laluna UDERZYŁA Mariannę Schreiber na konferencji. O co poszło?

fot. instagram.com/cloutmma/ fot. instagram.com/cloutmma/

Reklama
Reklama
placeholder

Marianna Schreiber została uderzona w twarz przez Lalunę podczas ostatniej konferecji prasowej Clout MMA. Obie celebrytki opublikowały nagranie ze zdarzenia na swoich profilach w mediach społecznościowych. Z jakiego powodu doszło do rękoczynów?

TEDE dołącza do Clout MMA. Niespodziewana współpraca? >>

Clout MMA: Laluna uderzyła Mariannę Schreiber w twarz 

Podczas niedawnej konferencji, która odbyła się przed walkami na Clout MMA 4, Laluna uderzyła Mariannę Schreiber w twarz zaraz po tym, jak tamta poprosiła ją, by się odsunęła. "Naruszasz moją nietykalność cielesną" - powtarzała żona posła, Łukasza Schreibera. Nie poskutkowało to odejściem influencerki, więc Marianna Schreiber użyła mocniejszych słów, które doprowadziły jej rozmówczynię do wściekłości. 

Nie pluj na mnie, bo mnie jeszcze HIV-em zarazisz. 

Zaraz po tej wypowiedzi Laluna uderzyła 31-latkę w twarz. Marianna Schreiber uznała, że fakt, iż nie odwdzięczyła się swojej rywalce tym samym sprawia, że jest od niej o "poziom wyżej". Chwilę po tym ataku Laluna dobrowolnie opuściła scenę.

Kobiety nie przepadają za sobą już od dłuższego czasu. Pod koniec 2023 roku spotkały się za kulisami nagrań w świątecznym klimacie i doszło między nimi do sprzeczki, która skończyła się szamotaniną, obelgami i pluciem. Wiele osób "nakręca" konflikt między Marianną Schreiber i Laluną sugerując im wspólną walkę lub - tak, jak w przypadku ostatniej konferencji - proponując im face-to-face. Żona posła nie jest zainteresowana żadną z tych opcji, a co do drugiej postanowiła nie dać się "sprowokować" i nie podjęła tego wyzwania, co nie spotkało się z pozytywną reakcją Laluny. To właśnie odmowa potencjalnej przeciwniczki do stanięcia razem twarzą w twarz sprawiła, że 40-latka zaczęła publicznie ją obrażać, skracając dystans między nimi, a na koniec uderzyła Schreiber w twarz.

Clout MMA: Daniel Magical odpowiada Mariannie Schreiber. Wyzwał jej… męża >>

Ostatnia konferencja prasowa federacji nie należała do spokojnych. Niedługo po jej zakończeniu Laluna opublikowała na swoim InstaStory filmiki z konfrontacji z 31-latką oraz liczne przeróbki jego fragmentów stworzone przez internautów. Za to Marianna Schreiber nawiązała do sytuacji, jakie miały miejsce tamtego dnia w oświadczeniu, które opublikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych. Dołączyła do nich wideo z fragmentami, w których wypowiada się na scenie lub zostaje napadnięta przez Lalunę. Przyznała, że zawiodła się nie tylko poziomem, jaki reprezentują zawodnicy, ale i włodarze. 

Wczoraj miałam chyba najcięższy dzień w federacji @cloutmma, nie ze względu na poziom przeciwników, ale ze względu na ich liczbę. Ja rozumiem, że są pewne rzeczy, których nie można akceptować. Nie chcę przytaczać konkretnych przykładów i zawodników, ale są pewne granice, których ja staram się i będę starała nie przekraczać - robię to przede wszystkim dla siebie. Ale hello! Jeżeli ja jestem atakowana przez kilka osób na raz (6 osób, w tym jedna uderzająca mnie na wizji i druga sugerująca, że mnie zgwałci) - w tym nawet przez samego włodarza, to coś jest nie tak. O! W sumie zabrakło tylko ataku ze strony prowadzącego.

Z jednej strony staram się nie przejmować takimi rzeczami, ale z drugiej strony uważam, że gdzieś są granice tego wszystkiego. Na pewno pierwsza nie rzucę kamieniem, ale nie pozwolę zrobić z siebie bębna, w którego każdy może uderzać. Pamiętajcie, że nie tylko dobro wraca.

Nic nie wskazuje na to, że kolejny konflikt z Laluną zniechęcił Mariannę Schreiber do udziału w Clout MMA 4. Przypominamy, że na nadchodzącej gali zmierzy się w oktagonie z... Gosią Magical.

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama