Reklama
placeholder
News

Tiktokerka narzekała na ból ucha. W szpitalu znaleźli w nim ĆMĘ [WIDEO]

Tiktokerka narzekała na ból ucha. W szpitalu znaleźli w nim ĆMĘ [WIDEO]

fot. TikTok/irisnovau/

Reklama
Reklama
placeholder

Iris Novau Díaz jest tiktokerką z Hiszpanii, która najczęściej nagrywa filmiki o tematyce lifestylowej. Kobieta postanowiła ostatnio zaznajomić fanów również z tragicznym zdarzeniem, które ją spotkało. Iris trafiła do szpitala z powodu ogromnego bólu krwawiącego ucha, a niedługo potem lekarze niespodziewanie wyjęli z niego... ćmę.

Tiktokerka zrobiła sobie tatuaż. Gdy poznała jego znaczenie przeżyła szok >>

Ćma "zamieszkała" w uchu tiktokerki

Iris wiedziała, że jej ból ucha jest nadzwyczajny, ponieważ ze środka narządu słuchu wystawało coś na wzór odnóży. Konieczna była natychmiastowa interwencja. Nieświadoma tego, co tak naprawdę "zamieszkuje" jej ucho szybko udała się do specjalistów. Cały proces pozbywania się "niechcianego mieszkańca" zrelacjonowała w filmiku, który dodała na swój tiktokowy profil.

Na początku lekarka zbadała ucho, a następnie sięgnęła po długą pęsetę i próbowała wyjąć z niego niepożądany obiekt. Po chwili jej się to udało, a zgromadzonym ukazała się mała, skulona ćma. Zabieg nie trwał długo, choć po twarzy Iris dało się zauważyć, że było to bolesne przeżycie. Fani w komentarzach współczuli jej takiego incydentu oraz zwierzyli się, że od teraz znalezienie owada w uchu to dla ich największy koszmar.

Poniżej filmik z pozbywania się intruza z ucha dziewczyny - uwaga, tylko dla widzów o mocnych nerwach!

@irisnovau Los productores de mi vida siempre tienen una planta más para el sótano de mi fracaso #fyp #parati #foryoupage #lentejas #malasuerte ♬ sonido original - iris novau díaz

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama