Reklama
placeholder
News

Damiano z Maneskin kompletnie nagi na Instagramie. TAKIE ZDJĘCIE zaskoczyło fanów [18+]

Damiano z Maneskin kompletnie nagi na Instagramie. TAKIE ZDJĘCIE zaskoczyło fanów [18+]

fot. https://www.instagram.com/ykaaar/

Reklama
Reklama
placeholder

Wokalista zespołu Måneskin, Damiano David, udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcia, na których zapozował nago.

Podwójny ślub w Maneskin! Co za wydarzenie! [ZDJĘCIA] >>

Damiano David - kariera

Damiano David jest włoskim piosenkarzem i autorem tekstów, a od 2016 roku wokalistą zespołu rockowego Måneskin. Damiano dorastał w rodzinie związanej z lotnictwem, ponieważ jego rodzice pracowali jako stewardzi, co sprawiło, że często podróżował. Naukę zakończył w szkole średniej, porzucając dalszą edukację na rzecz rozwijania kariery muzycznej. Partnerką 24-latka jest Giorgia Soler, modelka i influencerka pochodząca z Rzymu.

Lady Gaga zatańczyła na TikToku, a fani jej nie poznali. ''Byłam pewna, że to Miley.'' >>

Damiano David - Måneskin 

Zespół rockowy Måneskin powstał w 2016 roku i złożony jest ze znajomych, którzy zaprzyjaźnili się w trakcie nauki w liceum. Początkowo członkowie grupy brali udział w pomniejszych konkursach oraz występowali dla przechodniów rzymskich ulic. Za to, w 2021 roku, zwyciężyli 65. edycję Konkursu Piosenki Eurowizji z piosenką Zitti e Buoni, zdobywając 524 punkty.

Angelina Jolie i Shiloh bawiły się razem na koncercie Maneskin [WIDEO] >>

Damiano David - nagie zdjęcia

W ramach trasy Loud Kids Tour Gets Louder 2023 zespół wystąpił w Polsce 12 maja 2023 na warszawskim Torwarze. Członkowie Måneskin mają obecnie krótką przerwę w koncertowaniu. Ich kolejny występ datowany jest na 1 czerwca 2023 roku. Po tym czasie czeka ich seria koncertów, które są zaplanowane z niewielkimi odstępami czasowymi aż do grudnia 2023.

Damiano, jak i cały zespół Måneskin, słyną już z zaskakujących, a nie raz nawet szokujących, zachowań. W ramach promocji, członkowie zorganizowali nawet podwójny ślub. Wokalista w maju udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje nago z "jointem" w ustach, dołączając do posta wiadomość: 

Trasa zakończona. To oznacza, że będę teraz nagi palił jointy całe dnie. 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama