Reklama
placeholder
News

Daria Zawiałow z kolejnym singlem zapowiadającym nową płytę. Tak brzmi Z Tobą na chacie

Daria Zawiałow z kolejnym singlem zapowiadającym nową płytę. Tak brzmi Z Tobą na chacie

fot. instagram.com/zavialovd/

Reklama
Reklama
placeholder

Daria Zawiałow swój debiutancki album A kysz wydała na początku 2017 roku. Od tamtej pory nie zwalnia muzycznego tempa i dzięki swoim działaniom coraz mocniej ugruntowuje pozycję na scenie. Jeszcze jesienią tego roku ma ukazać się czwarta studyjna płyta wokalistki. Do tej pory ukazały się dwa single, które ją zwiastują: FIFi HOLLYWOOD i Złamane serce jest OK. Na tym jednak nie koniec. 

Dawid Kwiatkowski i Bedoes 2115 łączą siły. Posłuchajcie utworu Lustro >>

Daria Zawiałow - Z Tobą na chacie, nowa piosenka [teledysk]

18 sierpnia 2023 roku, w dniu swoich 31. urodzin, Daria Zawiałow podzieliła się z fanami kolejnym utworem Z Tobą na chacie. Piosenka także znajdzie się na jej nowym wydawnictwie. Klip do utworu powstał w Nowym Jorku. Artystka na swoim profilu na Instagramie o nowym singlu pisze tak:

 Napisałam ten utwór bazując na moich doświadczeniach, tuż po tym jak wróciłam z najlepszego wypadu mojego życia w 2022 roku. Wtedy też odkryłam fantastyczną nowojorską knajpę, w której serwują bajeczne Katsu Curry. Podczas kręcenia klipu do „Z Tobą na chacie” - 3 tygodnie temu - wraz z całą ekipą produkcyjną, wybraliśmy się tam na szamę. Los tak chciał, że zupełnie przypadkowo, zrobiliśmy tam z Karolem okładkę do tego numeru.

Posłuchajcie Z Tobą na chacie - będzie hit?

Taco Hemingway powraca z nowymi piosenkami. Klip do jednej z nich stworzyła Iga Lis >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama