Reklama
placeholder
News

Taco Hemingway powraca z nowymi piosenkami. Klip do jednej z nich stworzyła Iga Lis

Taco Hemingway powraca z nowymi piosenkami. Klip do jednej z nich stworzyła Iga Lis

fot. YouTube/ Taco Hemingway/ fot. instagram.com /iga_lis/

Reklama
Reklama
placeholder

Taco Hemingway i Iga Lis są jedną z najbardziej tajemniczych par w polskim show-biznesie. Bardzo pilnują swojej prywatności i nie obnoszą się publicznie ze szczegółami ze swojego życia. Ostatnio Taco i Iga połączyli swoje siły we współpracy przy najnowszej piosence rapera o tytule Gelato. Iga napisała scenariusz oraz wyreżyserowała teledysk do tego utworu. Jak wygląda efekt ich wspólnej pracy?

Honorata Skarbek i Malik Montana rozdają drogie torebki. Co trzeba zrobić, by je dostać? >>

Taco Hemingway: płyta 1-800-Oświecenie - nowe piosenki

16 sierpnia 2023 roku w serwisie Spotify pojawiły się dwie nowe piosenki Taco Hemingway'a: Gelato oraz Makarena Freestyle. Pierwsza z nich została opublikowana na oficjalnym kanale rapera na YouTubie z teledyskiem, który stworzyła Iga Lis.Klip utrzymany jest w wakacyjnym klimacie. Kadry obejmują morze, basen, wesołe miasteczko i kawiarnię, w której Taco występuje przed klientami na prowizorycznej scenie. Piosenkę otwiera dialog rapera z osobą, która nie potrafi cieszyć się nadchodzącym urlopem.

Nowe piosenki Taco Hemingway'a zapowiadają album o tytule 1-800-Oświecenie. Na oficjalnej stronie rapera już ruszył preorder płyty. Premiera albumu zaplanowana na piątek 22 września 2023 roku. 

Odkąd po raz pierwszy usłyszałam Gelato, od razu zamarzyło mi się stworzenie obrazka pod ten utwór. Byłam wtedy na początku pracy nad moim pierwszym dokumentem, który rozgrywa się nad Polskim morzem, i to właśnie w tym świecie chciałam osadzić opowieść Gelato.

Ten klip to dla mnie podróż do czasów dziecięcej beztroski. Chyba więcej nie chcę pisać, bo jestem ciekawa tego, co Wy sami w nim odnajdziecie. Od tysiąca i kilkudziesięciu dni (heh) z dumą obserwuje, ile serca Filip wkłada w tworzenie nowego materiału. Cieszę się, że mogłam dorzucić cegiełkę od siebie do tego bardzo ważnego dla mnie projektu. Fajnie tworzyć w zespole.

- napisała Iga Lis w poście na swoim instagramowym profilu. 

Taco Hemingway - Gelato: teledysk 

Taco Hemingway - Gelato i Makarena Freestyle


 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama