News

Dawid Kwiatkowski leczy? „Potwierdzają to lekarze”

Dawid Kwiatkowski leczy? „Potwierdzają to lekarze”

Fot. Instagram.com/kwiatkowsky

Dawid Kwiatkowski leczy? Wszystko wskazuje na to, że wokalista ma niezwykłe zdolności. Potwierdzili to nawet lekarze!

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 – tak będzie wyglądał występ Polki! [WIDEO] >> 

Okazuje się, że muzyka Dawida Kwiatkowskiego ma dobroczynny wpływ na jego fanów. Jedna z największych fanek wokalisty - Klaudia, która walczy z chorobą nowotworową - jest tego najlepszym przykładem.

Dobry wpływ muzyki Kwiatkowskiego na dziewczynę jest nawet potwierdzony przez lekarzy, którzy pozwalają jej wyjść ze szpitala na koncerty Dawida. Zawsze, gdy Klaudia z nich wraca, czuje się lepiej i ma lepsze wyniki badań!

Instagram: Dawid Kwiatkowski pokazał spotkanie z Bogiem >> 

Dawid Kwiatkowski – nowa piosenka Świąteczna

22 listopada 2019 roku Dawid Kwiatkowski wypuścił teledysk do nowej piosenki – Świąteczna. Do pracy nad klipem zaprosił właśnie Klaudię, na którą jego muzyka ma tak dobry wpływ. Teledysk był realizowany przez dwa dni, a cały ten czas Klaudia spędziła z Dawidem, co było dla niej niespodzianką. Do Warszawy jechała z myślą, że czeka ją kolejne spotkanie z lekarzami. Jej reakcję na to, że jest inaczej zobaczycie w klipie. ;-) 

Miałem duży problem ze zdecydowaniem się na scenariusz, nie chciałem robić kolejnego świątecznego teledysku, albo takiego, w którym będziemy coś udawać. Chcieliśmy uchwycić nasze naturalne emocje i spędzić z Klaudią świetny czas.  Wydaje mi się, że udało nam się to w stu procentach – mówi o klipie do singla Świąteczna Dawid Kwiatkowski.

Grammy 2020: nominacje rozdane. Jest kilka zaskoczeń >> 

Jak możemy przeczytać w opisie teledysku utwór Dawida Kwiatkowskiego „Świąteczna” opowiada o tym, że największym prezentem, jaki możemy ofiarować drugiej osobie to obecność, uśmiech i wspólnie spędzony czas. Materialne kwestie to sprawy drugorzędne, które w porównaniu z powyższym nie mają wielkiej wartości.

Dodacie tę piosenkę do świątecznej playlisty? 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zawsze będę tak na Ciebie patrzył. Dumny i szalenie zazdrosny o siłę, jaką masz w sobie. Żyjesz w ciągłej niewiadomej, a jednak promieniejesz uśmiechem i jesteś wojownikiem. Kiedyś napisałaś mi w mailu „Wiesz, my w szpitalu nigdy nie patrzymy kto ma jaki przypadek, nie wyliczamy sobie (...) każdy jest równym wojownikiem na polu walki” - zgadzam się w stu procentach, ale proszę Cię o jedno - zarażaj dobrocią, miłością do Boga jaką wiem, że w sobie masz i uśmiechem pozostałych wojowników, bądź dla nich przykładem, bo nie każdy ma tyle sił co Ty. Sprawiłaś, że ten utwór jest jeszcze piękniejszy, niż był, gdy został skomponowany. Sprawiasz, że gdy stoję na scenie i śpiewam dla ludzi, a w mojej głowie nie dzieję się dobrze, nabieram sił i nadziei gdy widzę Cię przed barierkami :) Niech Klaudia będzie przykładem dla tych, co tracą nadzieje i codziennie walczą o przetrwanie. Niestety wiem, że jest Was wielu. Jestem z Wami wszystkimi, wspieram całym sercem i obiecuję, że pomimo błędów, które popełniam, zawsze będę starał się je obracać w coś pożytecznego i mam nadzieję, że wszyscy moi fani, gdy spotkają na swojej drodze kogoś, kto potrzebuje od nas czasami bardzo niewiele, na przykład uśmiechu, nie zawahają się go wysłać. Bądźmy wszyscy dla siebie. Nie pozwólmy temu światu nas podzielić. Nasz teledysk do Świątecznej już na YouTube, bądźmy razem w te święta i nie tylko. ?

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

trzymam mocno i nigdy nie puszczę.

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:))))))))

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

nagraliśmy dziś dla Was magię, już niedługo... @warnermusicpoland

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dzisiaj wstawię sobie selfie z planu.

Post udostępniony przez DAWID KWIATKOWSKI (@kwiatkowsky)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.