Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski zagra dodatkowy koncert w Warszawie na trasie Pop Romantyk! Bilety już w sprzedaży

Dawid Kwiatkowski zagra dodatkowy koncert w Warszawie na trasie Pop Romantyk! Bilety już w sprzedaży

fot. Instagram: @kwiatkowsky

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski na początku października 2023 roku ogłosił nową trasę koncertową Pop Romantyk. Niedługo po tym, jak bilety na koncert w Warszawie się wyprzedały, artysta ogłosił dodatkowy występ w stolicy. Kiedy się odbędzie i gdzie można kupić bilety?

Na nadchodzącej trasie koncertowej Dawida Kwiatkowskiego nie zabraknie między innymi piosenek z jego najnowszej płyty pod tytułem Pop Romantyk, która będzie miała swoją premierę 19 stycznia 2024 roku. Pierwszy koncert z trasy odbędzie się 23 lutego we Wrocławiu. Kolejne występy będą miały miejsce w Krakowie, Bydgoszczy, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Gdańsku oraz Warszawie. Dawid Kwiatkowski zapowiedział swoją trasę w mediach społecznościowych:

Chcę się z Wami wzruszyć i śmiać się najszczerzej. Chcę porwać Was do tańca, ale w pewnym momencie poprosić Was o ciszę. Chcę zaśpiewać Wam o stracie, by za chwilę dać Wam dużo nadziei. Chcę być Waszym ulubionym romantykiem i na tej trasie się o to postaram. 

Ostatni z zaplanowanych koncertów cieszył się tak dużą popularnością, że wszystkie bilety zostały wyprzedne pod koniec grudnia. W związku z tym Dawid Kwiatkowski postanowił zrobić swoim fanom niespodziankę i ogłosił kolejny występ w Warszawie. 

Dawid Kwiatkowski - koncerty 2024 ogłoszone! POP ROMANTYK rusza w trasę - miasta, bilety, piosenki >>

Dawid Kwiatkowski - Pop Romantyk: KOLEJNY koncert w Warszawie. Kiedy się odbędzie i gdzie można kupić bilety?

Kolejny koncert w ramach trasy Pop Romantyk w Warszawie odbędzie się w piątek 22 marca 2023 roku o godzinie 20:00 i będzie miał miejsce w Klubie Progresja. Bilety na koncert są dostępne na stronie eBilet. Cena za miejsce strojące wynosi 148, 50 złotych, a bilety Meet & Greet kosztują 477,50 złotych

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama