Reklama
placeholder
News

Ile Dawid Kwiatkowski zarobi w tym sezonie koncertowym? Kwota powala

Ile Dawid Kwiatkowski zarobi w tym sezonie koncertowym? Kwota powala

fot. Instagram: @kwiatkowsky / @dagsoon

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski w 2023 roku koncertuje od kwietnia do października. Okazuje sie, że wokalista w tym czasie może liczyć na naprawdę spore zarobki.

Dawid Kwiatkowski: koncerty 2023 na 10-lecie działalności [MIASTA, DATY] >>

Dawid Kwiatkowski: zarobki za koncerty 2023

Choć Dawid Kwiatkowski ma dopiero 27 lat, już może się pochwalić niejednym muzycznym sukcesem. Wokalista dotychczas ma na swoim koncie 7 albumów. Jego debiutancka płyta z 2013 roku pod tytułem 9893 pokryła się złotem, a albumy o nazwie Pop & Roll i Dawid Kwiatkowski, platyną. Pod koniec sierpnia 2023 roku wokalista wraz z Bedoesem 2115 wydał singiel Lustro, a teledysk do utworu zdobył aż 7,8 milionów wyświetleń w miesiąc od premiery.

Dawid Kwiatkowski i Bedoes 2115 łączą siły. Posłuchajcie utworu Lustro >>

Fani Dawida Kwiatkowskiego mogą usłyszeć jego piosenki na żywo podczas jego koncertów w wielu miastach w Polsce. Wokalista cieszy się popularnością nie tylko wśród dzieci i nastolatków, ale też dorosłych fanów. W sezonie koncertowym w 2023 roku Dawid Kwiatkowski od kwietnia do października ma zakontraktowanych 51 występów. Jak informuje portal Show News, wokalista obecnie może liczyć na zarobki w wysokości aż 50 tysięcy złotych za jeden koncert. Oznacza to, że w tym sezonie koncertowym Dawid Kwiatkowski może zarobić ponad 2,5 miliona złotych.

Warto wspomnieć, że kwota zarobiona za koncerty nie trafi wyłącznie do Dawida Kwiatkowskiego. Artysta musi podzielić się pieniędzmi ze swoją wytwórnią, ekipą koncertową oraz managementem. Dawid Kwiatkowski mimo to może liczyć na spore zarobki, na które zasłużył sobie ciężką pracą. Wokalista rozpoczął swoją karierę w 2012 roku i od tamtej pory bez wątpienia ma za sobą niejedno wyzwanie.

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama