News

Ile Dawid Kwiatkowski zarobi w tym sezonie koncertowym? Kwota powala

Ile Dawid Kwiatkowski zarobi w tym sezonie koncertowym? Kwota powala

fot. Instagram: @kwiatkowsky / @dagsoon

Dawid Kwiatkowski w 2023 roku koncertuje od kwietnia do października. Okazuje sie, że wokalista w tym czasie może liczyć na naprawdę spore zarobki.

Dawid Kwiatkowski: koncerty 2023 na 10-lecie działalności [MIASTA, DATY] >>

Dawid Kwiatkowski: zarobki za koncerty 2023

Choć Dawid Kwiatkowski ma dopiero 27 lat, już może się pochwalić niejednym muzycznym sukcesem. Wokalista ma na swoim koncie już 7 albumów. Jego debiutancka płyta z 2013 roku pod tytułem 9893 pokryła się złotem, a albumy o nazwie Pop & Roll i Dawid Kwiatkowski, platyną. Pod koniec sierpnia 2023 roku wokalista wraz z Bedoesem 2115 wydał singiel Lustro, a teledysk do utworu zdobył aż 7,8 milionów wyświetleń w miesiąc od premiery.

Dawid Kwiatkowski i Bedoes 2115 łączą siły. Posłuchajcie utworu Lustro >>

Fani Dawida Kwiatkowskiego mogą usłyszeć jego piosenki na żywo podczas jego koncertów w wielu miastach w Polsce. Wokalista cieszy się popularnością nie tylko wśród dzieci i nastolatków, ale też dorosłych fanów. W sezonie koncertowym w 2023 roku Dawid Kwiatkowski od kwietnia do października ma zakontraktowanych 51 występów. Jak informuje portal Show News, wokalista obecnie może liczyć na zarobki w wysokości aż 50 tysięcy złotych za jeden koncert. Oznacza to, że w tym sezonie koncertowym Dawid Kwiatkowski może zarobić ponad 2,5 miliona złotych.

Warto wspomnieć, że na początku swojej kariery Dawid Kwiatkowski zarabiał około 40 złotych za koncert. 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.