Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski 'chciałby uciec z Polski' do Paryża? Nowa piosenka Café de Paris

fot. youtube/DawidKwiatkowski/

Reklama
Reklama
placeholder

Piosenka Café de Paris, która miała premierę 18 kwietnia, jest dla Dawida Kwiatkowskiego utworem szczególnym. Fani Dawida Kwiatkowskiego po odsłuchu zastanawiają się co wokalistka chciał im nią przekazać. Czy Dawid planuje wyjechać z Polski?

Dawid Kwiatkowski o Paryżu

Dawid Kwiatkowski w programie Dzieje się w Radiu ZET, prowadzonym przez  Agnieszkę Kołodziejską, wyznał, że Paryż jest mu wyjątkowo bliskim miastem, nazywa go drugim domem. Często spędzał w tym miejscu wakacje i odwiedzał mieszkającego tam brata Michała. Zdradził w rozmowie, że planował po liceum wyjechać do Francji i stworzyć tam swoją kawiarnię, w której mógłby "muzykować przy fortepianie". Jego życie potoczyło się w innym kierunku, ale wspomina dawne pragnienie z błyskiem w oczach. Czy zamierza je spełnić i wyjechać kiedyś z Polski?

Dawid Kwiatkowski: piosenka Café de Paris 

Pomysł na piosenkę Café de Paris zrodził się w głowie Dawida Kwiatkowskiego w Warszawie, choć wynikał z tęsknoty i uwielbienia dla Paryża. Naturalnym było dla niego nagrać do niej teledysk właśnie w stolicy Francji. W wielu kadrach można zauważyć jego szczery uśmiech i spontaniczne ruchy. W klipie do najnowszego singla Café de Paris Dawid zapoznaje fanów ze swoim drugim domem spacerując po zakamarkach Paryża. Artysta wyznaje, że na razie nie planuje spełniać swojego marzenia o wyjeździe na stałe do Francji, za to tekst tytułowego utworu przesiąknięty jest jego fascynacją tym miejscem i nawiązuje do wspomnianej przez niego muzycznej kawiarni. Jak wam podoba się najnowsza piosenka Dawida?

Tour de France ja sobie wróżę
Życie, tylko tak mi graj

(...)

Od jutra będę wolny jak nikt
W moim Café de Paris

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama