Reklama
placeholder
News

Dawid Kwiatkowski zaskoczył fankę na jej weselu. Nikt nie wiedział!

Dawid Kwiatkowski zaskoczył fankę na jej weselu. Nikt nie wiedział!

fot. instagram.com/kwiatkowsky

Reklama
Reklama
placeholder

Dawid Kwiatkowski niezapowiedzianie pojawił się na ślubie swojej fanki. 

Dawid Kwiatkowski oprócz bycia popularnym piosenkarzem, znany jest z przykładania dużej wagi do dobrego kontaktu z fanami. Na jego mediach społecznościowych pokazuje całego siebie: swoje codzienne zajęcia, podróże czy muzyczne aktywności. Również podczas koncertów i spotkań ze swoimi odbiorcami widać, jak młody artysta stara się znaleźć czas dla każdego. 

Lexy i Natsu ponownie zmierzą się w oktagonie? Gimper przedstawił taką teorię >>

Ostatnio Dawid Kwiatkowski przeszedł samego siebie i znienacka wpadł na ślub swojej fanki! 

Dawid Kwiatkowski na weselu fanki

Klaudia (bo tak ma na imię rzeczona fanka) od dawna czekała na koncert swojego idola w okolicy. Gdy ten w końcu miał przyjechać, okazało się, że kobieta akurat w tym dniu bierze ślub i nie będzie mogła być obecna na imprezie. Jej przyjaciele postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i napisali do Dawida maila, w którym opisali historię Klaudii.

Maja Hyży urodziła! Pokazała zdjęcie z córką >>

Mogłoby się wydawać, że informacja nie dotarła do muzyka, ponieważ znajomi kobiety nie dostali żadnej odpowiedzi. Rzeczywistość wyglądała jednak zgoła inaczej. 

Warszawa, pomiędzy praniem a myciem garów, w dzień powszedni, postanowiłem szybko sprawdzić maila. Pisali ich przyjaciele, że Klaudia marzyła o koncercie w jej mieście i czekała na to od lat, a kiedy data tego koncertu została ogłoszona, ona wiedziała już, że w ten dzień bierze ślub. Nikomu nie odpisałem, bo nie wiedziałem, jak długie języki mają ludzie w Starogardzie, ale już wiedziałem, że jak tylko skończymy grać, wbijemy w nawigację podany nam wcześniej adres i może zdążymy na oczepinypisze Dawid na swoim Facebooku. 

Ku zdziwieniu wszystkich obecnych na weselu (a szczególnie państwa młodych), Dawid faktycznie pojawił się na imprezie.

Weszliśmy w ich trakcie i na chwilę przerwaliśmy zabawę, ale tylko po to, by do niej dołączyć. Klaudia & Przemek — nie zatrzymujcie się w tej miłości. Bije od Was wielkie dobro i bardzo się cieszę, że mogłem się w nim ogrzewać przez te kilkadziesiąt minut. Jeszcze raz… wszystkieeeego! — pisze dalej Kwiatkowski. 

Kim Kardashian retuszuje zdjęcia swoich dzieci? Są dowody >>

Dawid Kwiatkowski: zdjęcia z wesela fanki

Oprócz opisu historii i życzeń dla młodej pary Dawid podzielił się zdjęciami z wesela. Możemy na nich zobaczyć, jak muzyk bawił się z obecnymi na imprezie gośćmi oraz uradowaną Klaudię. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama