Reklama
placeholder
News

Dawid Ozdoba zmarł w wieku 43 lat. Kim był i co się stało?

Dawid Ozdoba zmarł w wieku 43 lat. Kim był i co się stało?

fot. youtube / FightsportPL

Reklama
Reklama
placeholder

We wtorek 4 października 2022 roku media obiegła smutna informacja odnośnie śmierci Dawida Ozdoby, który zmarł w wieku 43 lat. Mężczyzna był niegdyś znany w polskim show biznesie i spotykał się między innymi z aktorką, Edytą Herbuś. Wiadomo już, co mogło być przyczyną jego śmierci. 

Coolio nie żyje. Nagła śmierć wykonawcy Gangsta's Paradise >>

Dawid Ozdoba nie żyje

Dawid Ozdoba przed laty był znany w polskim show biznesie jako tancerz erotyczny, trener personalny oraz zawodink MMA. Ponadto, mężczyzna w 2001 roku zwyciężył program pod tytułem Amazonki, w którym zdobył serce Agnieszki Peczyńskiej. Związek pary ostatecznie nie przetrwał i niedługo potem Ozdoba związał się z Edytą Herbuś, która sprawiła, że zyskał znaczną popularność w mediach. Jakiś czas po rozstaniu z aktorką postanowił jednak wycofać się z błysku fleszy i przez ostatnie lata życia nie ukrywał, że zmaga się z depresją. Według nieoficjalnych informacji, Dawid Ozdoba najprawdopodobniej popełnił samobójstwo. 

37-letni Polak zatrzymany na festiwalu muzycznym, zmarł kilka dni później. Co się stało? >>

O śmierci Dawida Ozdoby na swoim profilu na Facebooku poinformowała jego mama, Ewa Ozdoba. Kobieta zaapelowała do internautów, aby wstrzymali się od komentarzy odnośnie jego śmierci:

Bardzo proszę o nie komentowanie tego, co wstawiłam. Jest to dla mnie bardzo trudne i dlatego jest taka moja prośba.

Jeśli szukacie wsparcia i nie wiecie do kogo się zgłosić, możecie zadzwonić pod bezpłatny numer zaufania:

Numer telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży – 116 111 (czynny 7 dni w tygodniu przez całą dobę), można także zarejestrować się na stronie https://116111.pl/ oraz napisać wiadomość e-mail.

Ogólnopolska Poradnia Telefoniczna Dla Osób Przeżywających Kryzys Emocjonalny – 116 123 (czynny codziennie w godzinach 14.00-22.00).

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama