Reklama
placeholder
News

Byliśmy na koncercie Doda. Dream Show - Aquaria Tour! Piosenkarka nie zawiodła oczekiwań

Byliśmy na koncercie Doda. Dream Show - Aquaria Tour! Piosenkarka nie zawiodła oczekiwań

fot. YouTube/Doda/ fot. materiały własne/Diana Kubiak

Reklama
Reklama
placeholder

Pierwszy koncert Dody w ramach trasy Doda. Dream Show - Aquaria Tour odbył się 7 października 2023 roku w Warszawie. Nie zabrakło na nim ciekawych nawiązań do świata wodnego, energicznych układów tanecznych i niespodzianek. Co się działo na występie rozpoczynającym wymarzoną trasę gwiazdy?

Doda w ciąży na nowym zdjęciu. Wokalistka wyłączyła komentarze >>

Doda. Dream Show - Aquaria Tour - relacja z pierwszego koncertu

Właśnie zakończył się pierwszy koncert Dody rozpoczynający oficjalnie serię występów w STUDIU 2400. Piosenkarka była bardzo podekscytowana tym nadchodzącym wydarzeniem, a dzień przed nim zszokowała fanów, publikując zdjęcie, na którym jest "w ciąży". 39-latka wyjaśniła we wpisie, że jest to nawiązanie do jej najnowszego utworu o tytule Mama (fani mieli okazję usłyszeć go na żywo 7 października 2023 roku).  

Mój najnowszy singiel "Mama" usłyszycie na trasie Aquarii już jutro🌙🔥 Nie mogę uwierzyć, że najważniejszy koncert w moim życiu za 34 h……

Doda zdecydowanie solidnie przygotowała się do cyklu koncertów w ramach Aquaria Tour. Niesamowite widowisko rozpoczęła w wielkim stylu, wynurzając się spod sceny w... muszli. Ukazała się oczom fanów w błyszczącym gorsetowym stroju, ale nie była to jedyna stylizacja, którą mieli okazję podziwiać, ponieważ zmieniała je kilkukrotnie.

Na chwilę artystka uniosła się w powietrze, by zaśpiewać utwór Tylko Ty i ja, a piosenkę Dziękuję wykonała "przy ognisku". Gdy Doda zniknęła z oczu widzom, przyszedł czas na gościnny występ drag queen. Ich taniec przypadł akurat na czas trwania znanego wszystkim hitu Nie daj się.

Doda: wersja deluxe albumu Aquaria trafiła do sprzedaży. Co znalazło się w reedycji? >>

39-latka zaprezentowała nie tylko utwór z filmu Dziewczyny z Dubaju, ale i zdobywający coraz większą popularność hit stworzony we współpracy ze Smolastym o tytule Nim Zajdzie Słońce. Do tego wykonała po raz pierwszy na żywo swój najnowszy singiel Mama. W momencie trwania piosenki na ekranie pojawiła się mama Dody, Wanda Rabczewska.

!  Pamiętajcie zajrzeć na nasze InstaStory, gdzie znajdziecie relację z koncertu Dody. Za to na profilu 4fun.tv na TikToku czekają na Was fragmenty występu!

Doda - nowa trasa koncertowa 2023. Co wiadomo o Aquaria Tour? >>

Jesteście ciekawi, jak wyglądał pierwszy koncert w ramach trasy? Zobaczcie zdjęcia. :)

fot. materiały własne/Diana Kubiak

fot. materiały własne/Diana Kubiak

fot. materiały własne/Diana Kubiak

fot. materiały własne/Diana Kubiak

fot. materiały własne/Diana Kubiak

Piosenka Smolastego i Dody zdobywa popularność za granicą. Nim Zajdzie Słońce staje się hitem w wielu krajach >>

Doda. Dream Show - Aquaria Tour - koncerty

Wszystkie koncerty w ramach obecnej trasy piosenkarki odbędą się na terenie Kompleksu Studyjnego Hala 2400, przy Łubinowej 4A w Warszawie, w następujących terminach:

  • 8.10.2023 (godzina 18:30)
  • 12.10.2023 (godzina 18:30)
  • 14.10.2023 (godzina 18:30)
  • 15.10.2023 (godzina 18:30)
@4fun.tv Mama Dody 😍✨ #współpraca #doda #dodaqueen #aquariatour #mama #mamadoda #dodadreamshow #polsat ♬ dźwięk oryginalny - 4FUN.TV

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama