News

Doda miała koronawirusa. Drugi raz zaraziła się od innej piosenkarki

Doda miała koronawirusa. Drugi raz zaraziła się od innej piosenkarki

Fot. Instagram.com/dodaqueen

Doda miała koronawirusa. Wokalistka ujawniła, że drugi raz zaraziła się od innej piosenkarki. Opowiedziała o tym jak przeszła zakażenie. 

Rafał Brzozowski ma koronawirusa! „Niestety COVID dopadł i mnie…” >> 

Doda była zakażona koronawirusem

15 lutego Doda skończyła 37 lat. Z tej okazji piosenkarka zorganizowała live na Instagramie. Artystka, która w tej chwili odpoczywa w Meksyku, została zapytana przez jednego z fanów czy nie boi się, że „złapie tam Covida”.

Nie, nie boję się, bo miałam go już dwa razy. Serio. Kochani, ja od początku mówiłam, że nie podważam istnienia wirusa – cytuje jej odpowiedź Gala.pl.

Dorota Rabczewska wielokrotnie zabierała głos w sprawie pandemii koronawirusa. Jej wypowiedzi często były kontrowersyjne. Producentka Dziewczyn z Dubaju przyznała, że nie zmieniła zdania na ten temat, mimo że sama przeszła już COVID-19.

Natomiast cała jakby nadmuchana pandemia, wyolbrzymiona do niebotycznych wręcz rozmiarów, niszcząca ludzi, niszcząca ich biznesy, niszcząca ich zdrowie, bo mnóstwo innych chorób jest spychanych na dalszy plan... To jest dla mnie absurd, że ze względu na mniejszość cała większość musi cierpieć, bankrutować i totalnie niszczyć wszystko to, na co pracowała całymi latami. Oczywiście życzono mi tego Covida, mówiono: „będziesz inaczej gadać, jak sama zachorujesz”. No jakoś sama zachorowałam i inaczej nie gadałam – mówiła w czasie live.

Dziewczyny z Dubaju: powstaje druga część! Kiedy premiera? >> 

Pierwsze zakażenie koronawirusem Doda przeszła pod koniec 2020 roku. W czasie występu sylwestrowego była tuż po chorobie.

Dlatego nie piłam na sylwestra, bo byłam bezpośrednio po chorobie i chciałam się zregenerować. Jak chcecie zobaczyć, jak wyglądałam po Covidzie, to obejrzyjcie sobie moje występy sylwestrowe. No nie wyglądam tam jak osoba, która nie może złapać oddechu, ani tym bardziej nie wie, co się dzieje na scenie – powiedziała.

Jak czytamy na portalu magazynu Gala, wokalistka drugi raz zaraziła się koronawirusem od Marii Sadowskiej, z którą pracuje przy ekranizacji książki Dziewczyny z Dubaju Piotra Krysiaka. Wtedy Doda przeszła chorobę łagodniej.

Nie wiem, czy to było takie regularne zarażenie, prawdopodobnie nie, bo już miałam przeciwciała, a więc szybko sobie z tym poradziłam, raptem się tylko dwa dni kiepsko czułam (…) – zdradziła.

Viki Gabor – sprawa rasistowskich komentarzy trafiła do sądu. Ale na krótko >> 

Dorota Rabczewska dodała, że nie martwi się o to czy przejdzie koronawirusa kolejny raz.

Teraz totalnie jestem wyluzowana w tym Meksyku, bo wiem, że jestem bezpieczna na jakiś czas. A na jaki, to zobaczymy. Naprawdę nie mam problemu, żeby przechorować to drugi, trzeci czy czwarty raz, tak samo jak i grypę miałam kilka razy w życiu. Naprawdę bardzo współczuję tym, którzy przechodzą to ciężko, ale może po prostu warto zadbać o swoje zdrowie wcześniej (…) – cytują słowa gwiazdy portale.

Życzymy Dodzie dużo zdrowia! 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.