News

Dominic z Top Model przestępcą seksualnym?! Szokujące informacje przed finałem programu

Dominic z Top Model przestępcą seksualnym?! Szokujące informacje przed finałem programu

Fot. Instagram.com/iamdominicdangelica

Dominic D'Angelica z Top Model jest przestępcą seksualnym?! Tuż przed finałem programu ujawniono szokujące informacje o uczestniku.

Top Model 2020 – data finału, finaliści

25 listopada 2020 roku zobaczymy finał 9. edycji Top Model. O główną nagrodę powalczy czterech uczestników - Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D’Angelica. Krótko przed rozstrzygnięciem show pojawiły się doniesienia o tym, że D’Angelica miał konflikt z prawem.

Youtuberzy wywołali burzę filmem o seksie małżeńskim. Teraz się tłumaczą >>

Dominic z Top Model wykorzystał seksualnie nieletnią?

Internauci dotarli do dokumentów kalifornijskiego hrabstwa Amador, z których wynika, że 30-letni Amerykanin w przeszłości dopuścił się przestępstwa seksualnego na nieletniej. Podaje się, że w 2011 roku finalista Top Model został oskarżony o uprawianie seksu oralnego z osobą poniżej 16. roku życia i otrzymał karę 60 dni pozbawienia wolności i 3 lata w zawieszeniu. Mówi się, że mężczyzna został wpisany na listę amerykańskich przestępców seksualnych.

Według doniesień portali, w 2014 roku Dominic D’Angelica został uznany za winnego naruszania warunków zawieszenia wyroku. Uczestnik Top Model oraz jego brat Stefen mieli zostać aresztowani za pobicie ze spowodowaniem poważnych obrażeń ciała i oskarżeni o planowanie przestępstwa. Wtedy kandydat na top modela miał zostać skazany na 5 miesięcy więzienia.

Dziennikarze portalu Pudelek.pl próbowali skontaktować się zarówno z finalistą Top Model, jak i z telewizją TVN, w której emitowany jest program, jednak nie otrzymali odpowiedzi.

Ewa Farna miała koronawirusa. „Ja już po covidzie” >>

Serwis informuje, że fundacja Operation Care Amador County, która działa na rzecz ofiar przestępstw i przemocy na tle seksualnym, wcześniej informowała o przeszłości Dominica D’Angelica. Pudelek.pl skontaktował się z przedstawicielami organizacji.

Wszystkie informacje są zawarte w publicznym rejestrze, do którego polscy obywatele nie mają jednak dostępu. Matka ofiary ma wszystkie potrzebne dokumenty i zdjęcia ze sprawy. Warto wspomnieć, że rodzina ofiary dowiedziała się w sierpniu, że Dominic wziął udział w programie i próbowali skontaktować się z produkcją, jednak nie uzyskali żadnej odpowiedzi. To nie pierwszy raz, gdy rodzina ofiary poprosiła nas o kontakt z produkcją programów, w których pojawił się Dominic. Nadal goni za sławą, a nam zależy na tym, żeby ludzie wiedzieli, z kim mają do czynienia. (...) Kontaktowaliśmy się z produkcją wielu show. W przeszłości już raz usunięto go wraz z bratem z obsady jednego z programów, byli o krok od zwycięstwa, ale wycięli ich w ostatniej chwili w dniu premiery. Niedawno Walmart zrezygnował z reklamy szkieł kontaktowych z jego udziałem, nazywała się chyba True Religion, z nimi też się kontaktowaliśmy – cytuje wypowiedź osoby z Operation Care Amador County portal.

Naya Rivera: były mąż wie kto odpowiada za jej śmierć. Złożył pozew >>

Fundacji ma zależeć przede wszystkim na nagłośnieniu sprawy w imieniu ofiary finalisty Top Model i jej rodziny. 30-latek natomiast nie odniósł się całej sprawy. Ograniczył możliwość komentowania swoich postów na Instagramie.

[AKTUALIZACJA, 24.11.2020, 12.20] 

Na Instagramie @topmodelpolskatvn opublikowano oficjalne oświadczenie, w którym poinformowano, że Dominic D'Angelica został usunięty z finału programu. 

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D'Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału "Top Model". Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje - czytamy. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.