News

Zaginiony Dominik Kaczor nie żyje. Odnaleziono ciało polskiego piłkarza

Zaginiony Dominik Kaczor nie żyje. Odnaleziono ciało polskiego piłkarza

Fot. Facebook.com/LKS Klimontowianka PBI Klimontów

Zaginiony Dominik Kaczor nie żyje. Odnaleziono ciało polskiego piłkarza. Mężczyzna miał 23 lata.

17-letni kolarz nie żyje. Jan Riedmann zginął tragicznie >>  

Na początku sierpnia 2020 roku na Facebooku klub LKS Klimontowianka Klimontów pojawił się komunikat o zaginięciu jednego z zawodników.

Zaginął Dominik Kaczor, piłkarz Klimontowianki, urodzony 8 lipca 1997 roku. Ostatnio widziany był w sobotę 1 sierpnia w Midden Peelweg 5. 5975MZ Sevenum w Holandii około godziny 17.00 - od tamtej pory ślad po nim zaginął. Wszystkie osoby które mogą coś wiedzieć na temat Dominika, proszone są o kontakt. Zarazem prosimy również o udostępnienie poniższego postu! – czytamy.

Kilka dni później, 5 sierpnia 2020 roku, również na Facebooku, przekazano tragiczną wiadomość. Władze klubu poinformowały, że 23-letni piłkarz nie żyje. Nie podano przyczyn jego śmierci.

Nie ma słów które to opiszą, nie ma łez które okażą Nasz ból. Akcja poszukiwawcza Naszego przyjaciela została zakończona. Dziś o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika (…).

Znany raper nie żyje. Żona trzymała jego ciało w lodówce >>

Klub LKS Klimontowianka Klimontów postanowił wesprzeć finansowo rodzinę zmarłego zawodnika i pomóc w sprowadzeniu jego ciała do Polski i przygotowaniu pogrzebu, organizując m.in. zbiórkę pieniędzy na ten cel.

Jak informują portale, Dominik Kaczor był zawodnikiem drużyny LKS Klimontowianka Klimontów od dwóch sezonów. Klub obecnie rywalizuje na poziomie okręgówki w województwie świętokrzyskim.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.