Reklama
placeholder
News

Donatan popiera bicie dzieci. Fani są zszokowani jego wpisem

Donatan popiera bicie dzieci. Fani są zszokowani jego wpisem

Fot. Instagram.com/eurovision.ba

Reklama
Reklama
placeholder

Donatan popiera bicie dzieci. Fani są zszokowani jego wpisem. Producent opublikował go 1 czerwca.

Youtuberzy oddali adoptowanego syna. Dlaczego? >>  

Donatan o biciu dzieci

1 czerwca 2020 roku, Donatan opublikował na Facebooku życzenia z okazji Dnia Dziecka. Producent… poparł też bicie dzieci.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka! Patrząc na dzisiejszą młodzież influenserów/tiktokerów jestem wdzięczny mojemu Ojcu że w niełatwych czasach mojego dzieciństwa znalazł chwilę by czasem zorganizować mi wychowawczy wpi**dol. Wiem... jestem boomer – czytamy.

PS – napiszę tylko, jakby jakieś plotkarskie portale chciały zadawać retoryczne pytania czy w moim wpisie chodzi mi o to, że dzieci trzeba bić. Otóż tak! Trzeba poświęcić im trochę czasu i, mimo zajętości, czasem naprostować metodą naszych Ojców i Dziadków – dodał w komentarzu.

Policjant UDUSIŁ mężczyznę na oczach ludzi. Justin Bieber ostro komentuje i apeluje o sprawiedliwość >> 

Post znanego z kontrowersyjnych wypowiedzi muzyka, wzbudził poruszenie. Pojawiły się głosy fanów, którzy podzielają zdanie 35-latka. Większość jednak skrytykowało Witolda Czamara za głoszenie takich poglądów.

Trzeba mieć tupet, propagując bicie dzieci w Dzień Dziecka, dziwię się, że ktokolwiek napisał komentarz przychylny, raczej nikt mądry.

Donatan, normalizujesz bicie dzieci, a do tego masz spory zasięg. Nie trzeba być delikatnym, żeby używać mózgu i wiedzieć, że to de****zm.

(…) O ile od zawsze była mi obojętna Pana muzyka i Pana osoba, tak teraz czuję jakieś obrzydzenie, odrazę i bardzo Panu współczuję, że decyduje się Pan na przypominanie o sobie w taki przykry sposób.

Bardzo Ci współczuję. Tylko rodzic, który nie radzi sobie z wychowankiem, bije dziecko. Jednocześnie oczekuje posłuszeństwa i szacunku. Czym to się różni od tresury zwierząt w cyrku?

Nie no, bicie dziecka jest takie wychowawcze. Po co nauczyć się jak rozmawiać z dzieckiem, pójść na warsztaty, dokształcić się w tym kierunku, skoro można przyłożyć pasem? 

Złóż życzenia dzieciom, jednocześnie nawołując do przemocy wobec nich. Okej.

Takie posty są usprawiedliwianiem bicia. Nie tylko dzieci, ale każdego, kto nie stosuje się do naszych poleceń - żony, dziecka, rodziców. Żal – czytamy w komentarzach.

Julia Wieniawa pokazała posiniaczoną rękę. Badała się na COVID-19 >>  

Donatan chętnie dyskutował ze swoimi obserwatorami. W odpowiedzi na jeden z komentarzy napisał, że „bicie a dyscyplina to spora różnica”.

(…) Szkoda, że szukając, byleby doczepić się do tego co piszę, ludzie widzą albo czarne, albo białe – a sens leży pośrodku (…) – dodał.

W innym komentarzu producent  takich singli jak My Słowianie, Nie Lubimy Robić, Cicha Woda czy Brać zdradził jak na jego wpis zareagował jego tata. 

Właśnie dzwonił Ojciec. Powiedział, żebym wziął się do pracy, a nie posty wstawiał. Jakie to urocze, dalej po latach motywuje mnie, bo wie, że kryzys idzie, a na Royce samo się nie zarobi! – napisał ironicznie muzyk. 

Wpis Donatana oraz screeny jego komentarzy znajdziecie niżej.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama