Reklama
placeholder
News

Julia Wieniawa pokazała posiniaczoną rękę. Badała się na COVID-19

Julia Wieniawa pokazała posiniaczoną rękę. Badała się na COVID-19

Fot. Instagram.com/juliawieniawa

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Wieniawa pokazała posiniaczoną rękę. Aktorka jakiś czas temu postanowiła przebadać się na COVID-19. 

Julia Wieniawa wspiera szpitale. Przekazała 2 tysiące maseczek >> 

Julia Wieniawa jest jedną z tych gwiazd, które od początku aktywnie angażowały się w walkę z pandemią koronawirusa. Aktorka zachęcała fanów do przestrzegania zasad kwarantanny i namawiała do przyłączenia się do akcji #zostańwdomu. W połowie kwietnia 2020 roku aktorka postanowiła wesprzeć polską służbę zdrowia i przekazała jednemu ze szpitali 2 tysiące maseczek ochronnych.

Jak się okazało, jakiś czas temu Julia Wieniawa postanowiła sprawdzić czy nie choruje na COVID-19, czyli chorobę, która jest wywoływana przez nowego koronawirusa SARS-CoV-2. Niedawno gwiazda zdecydowała się pokazać fanom jak wygląda jej ręka tydzień po pobieraniu krwi. Na jej przedramieniu widzimy bardzo dużego siniaka.

Miałam tego nie wrzucać i zostawić to dla siebie… Ale tak wygląda (po tygodniu) moja ręka po pobieraniu krwi przez jakiegoś nieprofesjonalnego faceta z karetki w celu zbadania się na covida. Jestem załamana. Nie mogę ruszać ręką. Czy ktoś z Was tak miał? Co robić? - napisała Julia Wieniawa pod jednym ze zdjęć na InstaStory.

Maseczki zniesione! Gdzie i od kiedy? >> 

Przypomnijmy, że pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem odnotowano w listopadzie 2019 roku w chińskim mieście Wuhan. Do tej pory na całym świecie potwierdzono ponad 5 milionów przypadków zarażenia koronawirusem. W Polsce liczba ta wynosi ponad 22 tysiące osób.

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama