News

Dlaczego Drake nosi POLSKĄ kurtkę wojskową? Internauci odkryli kilka powodów

Dlaczego Drake nosi POLSKĄ kurtkę wojskową? Internauci odkryli kilka powodów

Fot. Instagram.com/champagnepapi

Drake wyszedł na scenę w polskiej kurtce wojskowej. Dlaczego ją założył? Internauci odkryli kilka powodów.

Viki Gabor: Toxic Love. Kim jest chłopak z teledysku? >> 

Drake w kurtce polskiej armii

Drake pojawił się na scenie w czasie koncertu piosenkarza Giveona w Danforth Music Hall w Toronto (Kanada). To właśnie wtedy miał na sobie kurtkę wojskową z naszytą flagą Polski. Nietypowa stylizacja wywołała niemałe poruszenie, a zdjęcia i filmiki z raperem obiegły internet.

Do ubioru Drake’a z poczuciem humoru odniosła się Agencja Mienia Wojskowego.

Dotarły do nas informacje, że raper Drake na koncercie w Toronto wystąpił w kurtce, która przypomina górę od ubrania ochronnego wz. 128. Wszystkich fanów Drake'a musimy zmartwić, że raper nie kupił jej u nas. Po prostu takich kurtek nie mamy w sprzedaży. Przy okazji, co Waszym co Drake powinien kupić w AMW, gdyby wybrał się do nas na zakupy? – napisano na Facebooku.

Jedna z osób skomentowała, że to jest kurtka od ubrania ochronnego wz.128A, a Drake kupił cały komplet na eBayu. 

W rozmowie z portalem o2 jeden z wojskowych miał potwierdzić autentyczność kurtki Drake'a. 

Adele: jej nowa płyta to plagiat? Niezależna artystka oskarża wokalistkę >> 

Dlaczego Drake założył polską kurtkę wojskową? Oficjalnie tego nie wiadomo, jednak internauci mają swoje przypuszczenia.

W sieci pojawiły się komentarze, że być może w ten sposób Drake nawiązuje do napiętej sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Niektóre osoby przypuszczają, że raper włożył mundur, bo po prostu jest fanem militarnych motywów.

Krążyły też spekulacje, że kurtka to projekt Virgila Abloha. Projektant zmarł 28 listopada 2021 roku. Drake pożegnał go na Instagramie, publikując m.in. zdjęcie, na którym obaj mają kurtki wojskowe. 

Kim był 41-letni Virgil Abloh? Zszokowane gwiazdy w pożegnalnych wpisach >> 

Internauci zwracają też uwagę, że w Toronto, gdzie odbył się koncert, mieszka wielu Polaków, a Drake być może założył kurtkę z polską flagą, bo został do tego zainspirowany przez jednego ze swoich przyjaciół, który pochodzi z Polski.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.