News

Dreamstate Europe 2019 w POLSCE! [MIEJSCE, BILETY]

Dreamstate Europe 2019 w POLSCE! [MIEJSCE, BILETY]

fot. materiały prasowe

Dreamstate Europe, które odbędzie się już 27 kwietnia 2019 roku w gliwickiej Arenie, od samego początku posiadało rangę wydarzenia prestiżowego nie tylko przez fakt, że będzie to pierwsza edycja tego wspaniałego eventu w Europie kontynentalnej oraz jedyna na Starym Kontynencie w 2019 roku. Będzie to również przez line-up obsadzony wyjątkowymi, absolutnie topowymi gwiazdami muzyki trance.

Czym jest Dreamstate? To festiwal, który wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych! To pierwsza odsłona tej imprezy w Europie. Najlepsza muzyka, ogromna liczba laserów i innych wyjątkowych efektów, to właśnie to, z czego właśnie impreza ta słynie na całym świecie.

Bilety na Dreamstate Europe 2019 zakupiły osoby z 28 krajów z Europy i świata. Cieszymy się, że fani muzyki trance z całego globu przybędą do naszego kraju! Czeka na Was 15-godzinne show!

Line-up Dreamstate 2019 >>

Ten fakt idealnie pokazuje jak wielkim zainteresowaniem cieszy się ten event nie tylko w Polsce. O tym, co organizatorzy przygotowali na ten rok, dowiecie się już 27 kwietnia 2019 roku w Gliwicach.

4FUN.TV jest patronem tego wydarzenia, więc bądźcie czujni – będziemy mieć dla Was bilety na Dreamstate Europe!

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj