Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran i Taylor Swift we wspólnej piosence. Jest klip do The Joker And The Queen

fot. YouTube.com/Ed Sheeran

Reklama
Reklama
placeholder

Ed Sheeran i Taylor Swift znowu razem! Efektem najnowszej, już czwartej oficjalnej kooperacji wokalistów jest duet The Joker And The Queen.

Portugal. The Man wrócili z nową piosenką! Pamiętacie Feel It Still? >>

Ed Sheeran i Taylor Swift – The Joker And The Queen

Oryginalna piosenka The Joker And The Queen pojawiła się na ostatniej płycie Eda Sheerana –  "=". Już podczas pracy nad numerem, artysta myślał o zaproszeniu do nagrania Taylor Swift. Udało się, ale trochę później. :-)

Autorami The Joker And The Queen są Ed Sheeran, Taylor Swift, Johnny McDaid, Fred Gibson i Sam Roman. Nad brzmieniem utworu Ed Sheeran czuwał wspólnie z takimi artystami jak Johnny McDaid i ROMANS. W singlu, na fortepianie i w chórkach, pojawia się brat Eda Sheerana, Matthew.

Selena Gomez i Coldplay – Let Somebody Go to poruszająca ballada. Mówi o odejściu ukochanej osoby >>  

Do nowego duetu Taylor Swift i Eda Sheerana powstał nostalgiczny teledysk z udziałem obsady, która wystąpiła w poprzednim ich wspólnym utworze – Everything Has Changed. Wideo jest kontynuacją opowieści o 18-letnich dziś Avie i Jacku, którzy wybierają się na studia i przeżywają kolejne przygody.

Reżyserem klipu jest Emil Nava.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran i Taylor Swift wcześniej nagrali razem piosenki Everything Has Changed (2012), End Game (2017) oraz Run (Taylor’s Version) (2021).

Ed Sheeran – drugi koncert w Polsce 2022! Kiedy i gdzie? >> 

Czekacie na jeszcze więcej nowości od nich?

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama