News

Eros Ramazzotti żegna Tinę Turner. Jak dziś wygląda i co robi włoski wokalista?

YouTube.com/ErosRamazotti

Eros Ramazzotti  to włoski wokalista, który jest aktywny na scenie już od lat 80. XXi wieku. Ostatnio wzruszającymi słowami pożegnał zmarłą 24 maja 2023 roku Tinę Turner. 

Tina Turner - pierwszy mąż ją katował, drugi oddał jej swoją nerkę >>

Eross Ramazzotti - pożegnanie Tiny Turner

Piosenkarz opublikował w mediach społecznościowych filmik z 1997 roku, na którym nagrywali wspólnie z Tiną Turner jedną z jego piosenek Cosas de la vida. Ten utwór zdobył ogromną popularność i stał się światowym hitem. Nagranie opatrzył następującymi słowami:

Jestem głęboko poruszony wiadomością o odejściu jednej z największych artystek wszechczasów, wspaniałej kobiety, światowej ikony. Tina była dla nas wszystkich symbolem pod każdym względem.  Tracimy wspaniałego, wspaniałego człowieka

Żegnaj Tina, będe Ci zawsze wdzięczny

- dodał na końcu swojego wpisu wokalista

Eros Ramazzotti dziś - co robi i jak wygląda?

Eros Ramazzotti obecnie ma 59 lat i jest w trakcie światowej trasy koncertowej (w lipcu 2023 roku będzie grał kilka koncertów w Niemczech) promującej jego nową płytę BATTITO INFINITO, która została wydana 16 września 2022 roku. Ten album jest zwieńczeniem prawie 35-letniej kariery artysty. Premiera pierwszego singla AMA  odbyła się na 10 czerwca 2022 roku. Piosenka opowiada o miłości i wolności.

Do tej pory Eros Ramazzotti wydał 15 albumów studyjnych. Jego największe hity to m.in.: Fouoco nel fuoco, Più  bella cosa czy Un' altra te. 

Michał Wiśniewski pomylił Tinę Turner z Whitney Houston żegnając gwiazdę? >>

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.