Reklama
placeholder
News

Eros Ramazzotti żegna Tinę Turner. Jak dziś wygląda i co robi włoski wokalista?

YouTube.com/ErosRamazotti

Reklama
Reklama
placeholder

Eros Ramazzotti  to włoski wokalista, który jest aktywny na scenie już od lat 80. XXi wieku. Ostatnio wzruszającymi słowami pożegnał zmarłą 24 maja 2023 roku Tinę Turner. 

Tina Turner - pierwszy mąż ją katował, drugi oddał jej swoją nerkę >>

Eross Ramazzotti - pożegnanie Tiny Turner

Piosenkarz opublikował w mediach społecznościowych filmik z 1997 roku, na którym nagrywali wspólnie z Tiną Turner jedną z jego piosenek Cosas de la vida. Ten utwór zdobył ogromną popularność i stał się światowym hitem. Nagranie opatrzył następującymi słowami:

Jestem głęboko poruszony wiadomością o odejściu jednej z największych artystek wszechczasów, wspaniałej kobiety, światowej ikony. Tina była dla nas wszystkich symbolem pod każdym względem.  Tracimy wspaniałego, wspaniałego człowieka

Żegnaj Tina, będe Ci zawsze wdzięczny

- dodał na końcu swojego wpisu wokalista

Eros Ramazzotti dziś - co robi i jak wygląda?

Eros Ramazzotti obecnie ma 59 lat i jest w trakcie światowej trasy koncertowej (w lipcu 2023 roku będzie grał kilka koncertów w Niemczech) promującej jego nową płytę BATTITO INFINITO, która została wydana 16 września 2022 roku. Ten album jest zwieńczeniem prawie 35-letniej kariery artysty. Premiera pierwszego singla AMA  odbyła się na 10 czerwca 2022 roku. Piosenka opowiada o miłości i wolności.

Do tej pory Eros Ramazzotti wydał 15 albumów studyjnych. Jego największe hity to m.in.: Fouoco nel fuoco, Più  bella cosa czy Un' altra te. 

Michał Wiśniewski pomylił Tinę Turner z Whitney Houston żegnając gwiazdę? >>

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama