News

Iga Lis pokazała foto z Taco Hemingwayem. To zdecydowanie wielka miłość

Iga Lis pokazała foto z Taco Hemingwayem. To zdecydowanie wielka miłość

Fot. Instagram.com/iga_lis

Iga Lis pokazała nową fotkę z Taco Hemingwayem. Wygląda na to, że łączy ich wielka miłość. ;-) 

Fani Taco Hemingwaya w prześmiesznej akcji. Iga Lis będzie się tłumaczyć ;) >> 

O tym, że Taco Hemingway, czyli Filip Szcześniak, spotyka się z Igą Lis mówiło się od połowy 2018 roku, kiedy to paparazzi opublikowali kilka ich wspólnych zdjęć. Już wtedy spekulowano, że to o Idze Taco wspomina w swoich piosenkach. O córce Kingi Rusin i Tomasza Lisa możemy posłuchać na jego płytach Cafe Belga, POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19 i minialbumie Szprycer. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dziewczyna, którą widzimy na okładce wydawnictwa to właśnie Iga Lis.

Iga Lis na POCZTÓWCE Z WWA, LATO '19 Co o związku zdradza Taco Hemingway? >> 

Taco Hemingway i Iga Lis bardzo chronią swoją prywatność, rzadko publikują wspólne zdjęcia i raczej nie pojawiają się na oficjalnych imprezach. Mimo wszystko od czasu do czasu chwalą się fotkami, na których są razem.

Pierwsze oficjalne zdjęcie pary pojawiło się na Instagramie Igi Lis 31 grudnia 2018 roku.

my, 2018 – podpisała fotkę, na której Taco Hemingway ją przytula.

Kolejne ujęcie zostało dodane na profil modelki pod koniec lipca 2019 roku. Na fotce ukochana przytula Taco i wygląda na to, że próbuje go pocałować. ;-)  Lis podpisała zdjęcie datą urodzin swojego chłopaka (29.07).

Taco Hemingway i Iga Lis zaskoczyli fanów. Takiego zdjęcia pary jeszcze nie było >> 

Chociaż wielu nie wróżyło Idze Lis i Taco Hemingwayowi długiego związku z powodu dzielącej ich różnicy wieku (10 lat) i faktu, że Iga studiuje za granicą, wygląda na to, że modelkę i rapera łączy prawdziwe uczucie.

Para spędziła wspólnie Sylwestra 2019 i pokazała zdjęcie, na którym Taco Hemingway daje Idze Lis buziaka, a ona wygląda na bardzo szczęśliwą. ;-) 

my, 2019 – czytamy pod fotką. 

Trzymacie za nich kciuki?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my, 2019

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

29.07 ?

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my, 2018

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Anglia jest piękna

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

SZPRYCER.

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jako dzieciak jeździłem na Stadion Dziesięciolecia, gdzie wymieniałem kieszonkowe na pirackie albumy hiphopowe. W wieku nastoletnim logistykę ułatwiała mi rewolucja torrentowa, jednak wygoda rosła wprost proporcjonalnie do kiełkującego poczucia winy. Nie mniej jednak te setki przesłuchanych albumów, nielegalnie nabytych, wpłynęły na to jakim zostałem człowiekiem oraz muzykiem (no dobra — “muzykiem”). Wraz z wydaniem “Trójkąta warszawskiego” obiecałem więc sobie, że - celem spłacenia długu - moje albumy zawsze trafiać będą do internetu za darmo. Oto najnowszy z nich. “POCZTÓWKĘ” wrzucam klasycznie bez singli, teledysków i promocji, bo pilnie muszę zakończyć ten etap prac. Bo chcę skupić się na kolejnym projekcie. Bo jest lipiec. Bo to moje piosenki i moja decyzja. Bo tak. W sprawie ogłoszonej daty sierpniowej — mam nadzieję, że wybaczycie mi tę zmyłkę. Chodziło mi tylko i wyłącznie o premierę fizyczną. Mam nadzieję, że preorderowicze nie poczują się szczególnie urażeni. Potraktujcie ten album jako jeden wielki singiel. Teraz możecie naprawdę zdecydować, czy płyta zasługuje na dołączenie do waszej kolekcji. Na sam koniec pozwólcie, że zabrzmię jak typowy raper: dziękuję wam za wsparcie. Tylko dzięki wam mogę codziennie robić to, co kocham. Do następnego! Na zdrowie, Fifi

Post udostępniony przez tacohemingway (@tacohemingway)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.