Reklama
placeholder
News

Eurowizja 2019: Madonna w finale! To już pewne

Eurowizja 2019: Madonna w finale! To już pewne

Fot. Instagram.com/madonna

Reklama
Reklama
placeholder

Madonna wystąpi w finale Eurowizji 2019! Informacja została potwierdzona przez izraelskie media i prezes izraelskiego oddziału Live Nation. Co wiemy na temat show Królowej Popu w Tel Awiwie?

Eurowizja 2019: Tak wygląda scena w Tel Awiwie! >> 

Eurowizja 2019: Madonna wystąpi w finale

Madonna miała być gościem specjalnym na Konkursie Piosenki Eurowizji już w 2018 roku. Wtedy finał odbywał się w Lizbonie. Ostatecznie jednak Królowa Popu nie zaśpiewała.

Spekulacje na temat kolejnego występu gwiazdy przed europejską publicznością pojawiły się na początku 2019 roku. Wtedy informowano, że managment artystki prowadzi negocjacje w sprawie występu w Izraelu. Niedawno potwierdzono, że zakończyły się one sukcesem i Madonna wystąpi w Tel Awiwie.

Jak podaje dziennik Ha-Arec, Europejska Unia Nadawców potwierdziła, że Madonna będzie gwiazdą finału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji. Informację potwierdza również prezes izraelskiego oddziału firmy Live Nation, która zajmuje się sprzedażą biletów na wydarzenie.

Eurowizja 2019: Polska będzie czwarta! >> 

Mamy jeszcze jedną dobrą wiadomość dla fanów Madonny. Podczas występu w Izraelu wokalistka zaśpiewa dwa utwory – jeden ze swoich największych hitów oraz… nowy przebój, którego premiera odbędzie się właśnie 18 maja.

Mówi się, że o występ Madonny w Izraelu ma zadbać 160-osobowa ekipa, a show ma kosztować około milion dolarów. Jego sponsorem jest biznesmen Sylvan Adams.

Eurowizja 2019: znamy faworyta eksperów! >> 

Eurowizja 2019: data, miejsce, reprezentant polski

Przypominamy, że 64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 14-18 maja w Tel Awiwie (Izrael). W tym roku Polskę reprezentować będzie zespół Tulia z piosenką Fire Of Love (Pali Się).

Kto czeka na występ Madonny w Izraelu?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama