News

Eurowizja 2019: tak wygląda scena w Tel Awiwie!

Eurowizja 2019: tak wygląda scena w Tel Awiwie!

fot. materiały prasowe

Eurowizja 2019 jak co roku dostarczy nam zapewne wielu wrażeń i emocji. 64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 14, 16 i 18 maja 2019 roku. Gospodarzem imprezy będzie Tel Awiw, który przejął ten zaszczyt po wygranej ich reprezentantki Netty w Eurowizji 2018.

Nasz kraj reprezentować zespół Tulia, który wystąpi w przeróbką swojego hitu Pali Się, czyli Fire of Love (Pali się). Nie obyło się bez kontrowersji po wyborze Tulii na reprezentantki Polski – żeby dostosować się do regulaminu konkursu dziewczyny w porozumieniu z wytwórnią usunęły z klipu Fire of Love (Pali się) krzyż. Przypomnijmy, że eurowizyjne produkcje nie mogą promować żadnej religii ani jej symboli.

Tulia w ogniu krytyki. Jest sposób by je wesprzeć >>

Ten fakt bardzo nie spodobał się władzom TVP i prezesowi tej telewizji.

Nikt z Telewizji nie był pytany i nikt z Telewizji nie wyraził zgody na usunięcie znaku Krzyża z teledysku piosenki „Pali się” zespołu Tulia. Telewizja Polska zażądała wyjaśnień od wytwórni, która dokonała zmiany i przywrócenia pierwotnego kształtu teledysku piosenki reprezentującej Polskę w konkursie Eurowizji 2019 - powiedział Jacek Kurski.

Nie wiadomo jeszcze jaki będzie finał tej sprawy, ale z Tel Awiwu dociera do nas coraz więcej informacji o tym jak idą przygotowania do Eurowizji 2019. Wiemy już jak będzie wyglądać scena, na której wystąpią reprezentanci konkursowych krajów!

Tulia – co oznacza nazwa zespołu? >>

Eurowizja 2019 – scena

Musimy przyznać, że scena na Eurowizję 2019 wygląda naprawdę obłędnie. Sam wybieg dla wykonawców jest w kształcie trójkąta, a na scenie widnieje szklana piramida. Całość prezentuje się naprawdę BARDZO okazale!

Wszystkie zdjęcia sceny na Eurowizję 2019 znajdziecie TUTAJ >>

Jak Wam się podoba?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj