News

Eurowizja 2019: POLSKA w finale? Wyniki po pierwszym dniu konkursu

Eurowizja 2019: POLSKA w finale? Wyniki po pierwszym dniu konkursu

Facebook.com/Eurovision Song Contest

Eurowizja 2019: to już koniec pierwszego półfinału! Znamy wyniki i wiemy, czy Polska zakwalifikowała się do dalszej części konkursu!

Polska piosenka na Eurowizję 2019: autorzy, tytuł, teledysk i tekst piosenki >>

Eurowizja 2019: czy Polska znalazła się w finale?

To już koniec głosowania widzów. Spośród 17 wykonawców tylko 10 trafi do finału. I wiemy już, przedstawicielom jakich krajów się powiodło...

Występ POLSKI na Eurowizji 2019: tak wypadła Tulia [VIDEO, PUNKTY, OPINIE]>>

Tulia reprezentowała Polskę podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Joanna Sinkiewicz, Dominika Siepa, Patrycja Nowicka oraz Tulia Biczak to piosenkarki, które zaprezentowały widzom utwór o słowiańskich korzeniach i stylistyce. Niestety, stroje w tradycyjnym, ludowym klimacie i charakterystyczny wokal nie przypadły go gustu ani jury, ani widzom. Zespół Tulia, a zatem przedstawiciele Polski, nie zakwalifikował się do finału.

Eurowizja 2019: Polska odpadła w półfinale

Choć podczas występu wszyscy wydawali się świetnie bawić, to nie starczyło. Pisaliście nam w komentarzach, że Polkom nie poszło najlepiej i nie jesteście zadowoleni z występu - i faktycznie, nic z tego nie wyszło. Co dalej z zespołem? Mamy nadzieję, że Eurowizja tylko zmotywuje Tulię do dalszej pracy - ich muzyczna przygoda dopiero się rozpoczyna, a wiele jeszcze przed nimi. Już wkrótce wystąpią podczas Polsat SuperHit Festiwal (24-26 maja)!

Eurowizja 2019: wyniki półfinału

Polska odpadła, jednak reprezentanci 10 innych krajów mieli więcej szczęścia! Poznajcie zwycięzców półfinału! Kto przeszedł dalej?


1. Grecja

2. Białoruś

3. Serbia

4. Cypr

5. Estonia

6. Czechy

7. Australia

8. Islandia

9. San Marino 

10. Słowenia

Eurowizja 2019 wciąż trwa, choć nam się nie udało! Pozostaje już tylko śledzić pozostałych i kibicować faworytom! Kto Waszym zdaniem zaprezentował najlepszy show? Dajcie znać!
Drugi półfinał Eurowizji 2019 odbędzie się już w czwartek, 14 maja!

Eurowizja 2019: oto występ zespołu Tulia! Raz jeszcze zobaczcie, jak poszło Polkom!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.