News

Występ POLSKI na Eurowizji 2019: tak wypadła Tulia [VIDEO, PUNKTY, OPINIE]

Występ POLSKI na Eurowizji 2019: tak wypadła Tulia [VIDEO, PUNKTY, OPINIE]

fot. instagram.com

Eurowizja 2019 i POLSKA w pierwszym półfinale - przed chwilą odbył się występ! Jak wypadł zespół Tulia? Rzućcie okiem na ich show! Pytanie brzmi: czy mają szansę przyćmić konkurencję?

Polska piosenka na Eurowizję 2019: autorzy, tytuł, teledysk i tekst piosenki >>

Eurowizja 2019: jak poradziła sobie Polska?

Widzowie Eurowizji złapali za flagi, a polskie dziewczyny dały z siebie wszystko! Folkowe stroje, złote nakrycia głowy, świetna choreografia: energiczna, a powściągliwa, bez zbędnych popisów. Tłumy wydawały się zadowolone i wczute w rytm - dziewczynom udało się poderwać je do wspólnej zabawy. A potem... gromkie oklaski. Zasłużenie? Zobaczcie i sami oceńcie!

Eurowizja 2019: oto występ zespołu Tulia! Tak poszło Polakom!


Co ciekawe, podczas oczekiwania na wyniki prowadząca konkurs przez chwilę rozmawiała z... Roksaną Węgiel, zwyciężczynią Eurowizji Junior! Choć była to dość krótka wymiana zdań, Roksana zdążyła wyrazić, jak ogromne emocje towarzyszyły jej, gdy wygrywała. Cóż, nic specjalnie dziwnego.

Eurowizja 2019: punktacja

Do finału Eurowizji 2019 awansowało dziś (wtorek, 14.05) dziesięć państw, które zostały wybrane poprzez głosowanie telewidzów i jury w systemie 50/50. Pamiętajcie, że wyniki pierwszego półfinału Eurowizji 2019 podano w kolejności losowej! Szczegółowe wyniki z dokładną liczbą zdobytych punktów i zajętymi miejscami organizatorzy przedstawią tuż po finale! Drugi półfinał Eurowizji 2019 odbędzie się już w czwartek, 14 maja!

Eurowizja 2019: POLSKA w finale? Wyniki po pierwszym dniu konkursu>>

Poniżej znajduje się live stream Eurowizji 2019 na kanale youtube!

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.