News

Eurowizja 2019: Tulia – Pali Się piosenką na ESC w Izraelu?

Eurowizja 2019: Tulia – Pali Się piosenką na ESC w Izraelu?

Fot. Instagram.com/tulia.official

Tulia pojedzie na Eurowizję 2019 z piosenką Pali Się? Być może to właśnie z tym utworem zespół wystąpi w Tel Awiwie. 

Tulia - skład zespołu, wiek, piosenki >> 

Tulia – piosenka na Eurowizję 2019

15 lutego 2019 roku oficjalny nadawca poinformował, że reprezentantem naszego kraju podczas Konkursu Piosenki Eurowizji 2019 został zespół Tulia.  W dniu ogłoszenia decyzji nie podano jednak, z jakim utworem grupa pojedzie do Izraela. 

Media informują, że do preselekcji Tulia zgłosiła aż dwa utwory, w tym jeden znany już publiczności. Spekuluje się, że mowa tu o singlu Pali SięDrugi proponowany utwór natomiast miałby być jeszcze nie opublikowany.

Podaje się także, że trwają rozmowy na temat tego, w jakim języku miałby zaśpiewać zespół Tulia podczas występu na Eurowizji - po angielsku, polsku, czy polsko-angielsku. 

Tulia - co oznacza nazwa zespołu, który jedzie na Eurowizję 2019? >> 

Eurowizja 2019 – kiedy się odbędzie

64. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się w dniach 14-18 maja 2019 roku w Tel Awiwie (Izrael). Polski reprezentant wystąpi już podczas pierwszego półfinału – 14 maja. O tytuł najlepszego europejskiego wykonawcy powalczą artyści z 42 państw.

Myślicie, że Tulia osiągnie sukces na Eurowizji 2019? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️ ___________________________________________________ #tulia #tvn #love #flowers #redandwhite #music

Post udostępniony przez T U L I A (@tulia.official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

___________________________________________________ Piąte wspomnienie 25052017 Nieznajomy Eli lama sabachtani Nie pytaj o Polskę Jeszcze Cię nie ma Kiedy powiem sobie dość Wstajemy już Nigdy więcej nie tańcz ze mną To nie ptak To wychowanie Uciekaj, moje serce Krakowski spleen Jaskółka uwięziona Enjoy the silence Nothing else matters Zazdrość Wszystkie nuty i słowa zapisane w jednym ______________________________________________________ Fifth memory 25052017 Nieznajomy Eli lama sabachtani Nie pytaj o Polskę Jeszcze Cię nie ma Kiedy powiem sobie dość Wstajemy już Nigdy więcej nie tańcz ze mną To nie ptak To wychowanie Uciekaj, moje serce Krakowski spleen Jaskółka uwięziona Enjoy the silence Nothing else matters Zazdrość Every notes and lyrics saved together in one ______________________________________________________ #tulia #music #record #album #folk #debut #loveit

Post udostępniony przez T U L I A (@tulia.official)

Zobacz też
Komentarze : 1
Aby dodać komentarz Zaloguj
  • Klaudia
    Sorki ale głos ich jest okropny...
    3 miesiące temu