News

Eurowizja 2020: kto z Polski? Znów nowe zasady wyboru

Eurowizja 2020: kto z Polski? Znów nowe zasady wyboru

fot. eurowizja.org

Eurowizja 2020 – kto z Polski będzie walczył w konkursie? Tego dowiemy się już niedługo, ale zmieniają się zasady wyboru polskiego reprezentanta.

Viki Gabor po Eurowizji Junior przestała chodzić do szkoły >>

W 2020 roku Polski reprezentant na Eurowizję zostanie wybrany w ten sam sposób jak w przypadku Eurowizji Junior. Artyści chcący wziąć udział w preselekcjach będą przesłuchiwani przez jury w specjalnych odcinkach Szansy na Sukces. W ten sposób do reprezentowania Polski w ostatnim konkursie dla dzieci została wybrana zwyciężczyni konkursu, Viki Gabor.
Telewizja Polska zdecydowała, że reprezentant Polski zostanie wybrany w specjalnej edycji programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020. Odcinki konkursowe będą emitowane od 2 do 23 lutego na antenie TVP2. 

Spadające gwiazdy w styczniu. To warto obejrzeć, bo będzie ich mnóstwo! >>

Szansa na sukces. Eurowizja 2020 będzie podzielona na trzy etapy. W trakcie odcinków specjalne jury wyłoni trójkę finalistów, a trzecim etapem będzie finał, który odbędzie się 23 lutego. Wtedy na podstawie głosów widzów i jury zostanie wybrany polski reprezentant na Eurowizję 2020.

Eurowizja 2020 – zgłoszenia

Do preselekcji Eurowizji 2020 można zgłaszać się do 13 stycznia. Wszystkie chętne osoby (posiadające obywatelstwo polskie i mające ukończone 16 lat) mogą zgłosić swoją kandydaturę na adres e-mail [email protected] 

Roksana Węgiel i własny emotikon! Jak wygląda i jak go użyć? >>

Przypomnijmy, że w 2019 roku przedstawiciele Telewizji Polskiej sami dokonali wyboru i zdecydowali, że nasz kraj będzie reprezentować zespół Tulia. Grupa zajęła 11. miejsce w półfinale i nie awansował do finału. 

Eurowizja 2020 – data, miejsce

Eurowizja 2020 odbędzie się w dniach 12-16 maja w Rotterdamie w Holandii.

Kto Waszym zdaniem powinien reprezentować nasz kraj w tegorocznej edycji konkursu?


 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.