News

Eurowizja 2020 już z pierwszą wpadką

Eurowizja 2020 już z pierwszą wpadką

Fot. materiały prasowe/Eurovision.tv

Eurowizja 2020 już z pierwszą wpadką. Na jaw wyszła wielka tajemnica konkursu. O co chodzi?

Dawid Podsiadło na Eurowizję 2020?! Są wyniki głosowania >> 

Eurowizja 2020 odbędzie się w Holandii. Państwo zostało gospodarzem show dzięki zwycięstwu Duncana Laurenca w Konkursie Piosenki Eurowizji 2018. Holender zdobył pierwsze miejsce z piosenką Arcade

W którym mieście zostanie zorganizowana Eurowizja 2020? Przypuszczano, że konkurs odbędzie się w stolicy Holandii – Amsterdamie. W lipcu poinformowano jednak, że to miasto nie zostanie gospodarzem wydarzenia. Jako powód podawano fakt, że „arena widowiskowa, która miała zostać zgłoszona do konkursu na gospodarza, nie jest dostępna w trakcie Eurowizji”.

O tym, które holenderskie miasto zorganizuje 65. Konkurs Piosenki Eurowizji oficjalnie mieliśmy dowiedzieć się w piątek, 30 sierpnia 2019 roku około godziny 12.00. Wygląda na to, że organizatorzy przez pomyłkę zdradzili wcześniej które miasto będzie prawdziwym gospodarzem imprezy.

Eurowizja – film Netflixa. Znamy gwiazdy, które zagrają >> 

28 sierpnia wieczorem, na oficjalnej stronie Konkursu Piosenki Eurowizji, pojawiła się informacja, że show zorganizuje Rotterdam. Post szybko zniknął, a zamiast niego pojawił się kolejny – tym razem mówiący o tym, że Eurowizja 2020 odbędzie się w mieście Maastricht. On również błyskawicznie został usuniety. 

Europejska Unia Nadawców (EBU) ma zapewniać, że podstrony były publikowane w ramach testów prowadzonych przez redakcję.

W którym mieście odbędzie się Eurowizja 2020? Prawdopodobnie gospodarzem wydarzenia będzie Rotterdam. Jednak na oficjalne ogłoszenie informacji, które holenderskie miasto zorganizuje Konkurs Piosenki Eurowizji, musimy poczekać do 30 sierpnia 2019 roku.

Czekacie na Eurowizję 2020? 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.