News

Dawid Podsiadło na Eurowizję 2020?! Są wyniki głosowania

Dawid Podsiadło na Eurowizję 2020?! Są wyniki głosowania

Fot. screen YouTube.com/Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło na Eurowizję 2020? Są wyniki głosowania. Czy wokalista pojedzie do Holandii na 65. Konkurs Piosenki Eurowizji?

Koncertem Billie Eilish w Świdniku zainteresowała się policja! >> 

Dawid Podsiadło pojedzie na Eurowizję 2020? Tak powinno być według głosujących w plebiscycie Wymarzony Reprezentant Polski na Eurowizji. Wokalista zajął pierwsze miejsce, zdobywając łącznie 487 punktów (204 od jurorów i 283 od internautów). Podsiadło pokonał w rankingu 9 wykonawców. Oprócz niego w kategorii Popular znaleźli się: Margaret (2. miejsce, 401 głosów), Sylwia Grzeszczak (3. miejsce, 385 głosów), Michał Szpak, Sarsa, Doda, Daria Zawiałow, Anna Karwan, Cleo i Marta Gałuszewska.

Chociaż Dawid Podsiadło jest dla fanów Wymarzonym Reprezentantem Polski na Eurowizję, niestety raczej nie pojedzie w 2020 roku do Holandii, bo plebiscyt nie jest związany z działaniami Telewizji Polskiej, która jest nadawcą Eurowizji, i nie wpływa na wybór rzeczywistego reprezentanta Polski w konkursie. Poza tym artysta nie bierze udziału w tego typu rywalizacjach. 

Zespół The Dumplings przerywa karierę! Ogłosili ostatnią trasę >> 

W kategorii Fresh w głosowaniu Wymarzony Reprezentant Polski na Eurowizji wygrała Zuza Jabłońska. 16-latka otrzymała od jury 205 głosów, a od internautów 227, co daje jej łącznie 432 głosy. Drugie miejsce zajęła Natalia Zastępa (358 punktów), a trzecie – zespół Clödie (350 punktów). Kolejne miejsca zajęli: Sylwia Lipka, Sorry Boys, Kaja Jabłońska, Kwiat Jabłoni, Marcin Sójka, Sylwia Przybysz i Ofelia.

Zuza Jabłońska raczej nie będzie chciała powtórzyć sukcesu Roksany Węgiel i nie wystąpi na Eurowizji. W jednym z wywiadów młoda wokalistka powiedziała, że tego typu konkursy to "nie jej bajka". 

Pełne wyniki głosowania na Wymarzonego Reprezentanta Polski na Eurowizji zostały podane na stronie internetowej Dziennika Eurowizyjnego. 

Ariana Grande usuwa komentarze Polaków? „Tak się nie zachowuje dorosła kobieta” >> 

Wymarzony Reprezentant Polski na Eurowizji – co to jest?

Plebiscyt Wymarzony Reprezentant Polski na Eurowizji został zorganizowany po raz siódmy. Po raz drugi głosowanie zorganizowano w dwóch kategoriach – Popular i Fresh. W pierwszej głosy oddaje się na już dobrze znanych wykonawców, a w drugiej – na tych wokalistów, których kariera muzyczna się rozkręca.

O tym kto zostanie Wymarzonym Reprezentantem Polski na Eurowizji decydują jurorzy (w skład komisji wchodzą patroni Dziennika Eurowizyjnego na stronie Patronite.pl oraz najaktywniejsi członkowie grupy na Facebooku) i internauci. 

W poprzednich latach Wymarzonymi Reprezentantami Polski były m.in. Sylwia Grzeszczak, Margaret i Doda. Dawid Podsiadło jest pierwszym mężczyzną, który został Wymarzonym Reprezentantem Polski na Eurowizję.

Tulia w kryzysie: odeszła wokalistka >> 

Eurowizja 2020 – kiedy i gdzie się odbędzie?

65. Konkurs Piosenki Eurowizji zostanie zorganizowany w maju 2020 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Holandia, która zwyciężyła na Eurowizji rok wcześniej. Zwycięską piosenką był singiel Arcade wykonany przez Duncan Laurence’a.

Czekacie na Eurowizję 2020?

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ta rzeczywistość mi ucieka ?

Post udostępniony przez Zuza Jabłońska (@zuzaajablonska)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.