News

Eurowizja Junior 2019: jeden z uczestników trafił do szpitala!

Eurowizja Junior 2019: jeden z uczestników trafił do szpitala!

Fot. Instagram.com/junioreurovisionofficial

Jeden z uczestników Eurowizji Junior 2019 trafił do szpitala! Czy 24 listopada wystąpi na scenie w Gliwicach?

Eurowizja Junior 2019: jak głosować? >> 

Eurowizja Junior 2019: data, miejsce finału

17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się 24 listopada 2019 roku na Arenie Gliwice. Po raz pierwszy konkurs zostanie zorganizowany w Polsce. Wydarzenie poprowadzą Ida Nowakowska, Aleksander Sikora oraz zwyciężczyni Eurowizji 2018 – Roksana Węgiel.

Eurowizja Junior 2019: uczestnicy, reprezentant Polski

W części konkursowej Eurowizji Junior 2019 na scenie w Gliwicach wystąpią utalentowane dzieciaki z 19 krajów, m.in. z Portugalii (Joana Almeida), Gruzji (Giorgi Rostiaszwili) i Holandii (Matheu Hinzen). Polskę na tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci zaprezentuje 12-letnia Viki Gabor. Nastolatka zaśpiewa singiel Superhero.

Viki Gabor wygra Eurowizję? Oto jej konkurenci >> 

Eurowizja Junior 2019: reprezentant Rosji trafił do szpitala

20 listopada w Arenie Gliwice odbyły się pierwsze próby występów wszystkich uczestników Eurowizji Junior 2019. W czasie przygotowań do konkursu reprezentant Rosji, 13-letni Denberel Oorzhak, zasłabł. Chłopiec natychmiast został przewieziony do szpitala. Z oficjalnego oświadczenia, które wydali organizatorzy Eurowizji Junior 2019 wynika, że nastolatek czuje się dobrze.

Organizatorzy Eurowizji Junior 2019 informują, że we wtorek 20 listopada, podczas pierwszych prób reprezentant Rosji, Denberel Oorzhak zasłabł. Na miejscu natychmiast została mu udzielona pomoc medyczna, zapewniona przez organizatorów. Denberel został następnie przewieziony do szpitala na dalsze badania, gdzie pozostanie przez dobę. Obecnie Denberel Oorzhak czuje się dobrze, ma zapewnioną najlepszą opiekę ze strony lekarzy i organizatorów. TVP, EBU i wszystkie delegacje obecne na Eurowizji Junior życzą mu zdrowia i trzymają kciuki za jego powrót do pełni sił – czytamy na stronie centruminformacji.tvp.pl.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019 – tak będzie wyglądał występ Polki! [WIDEO] >> 

Wszystko wskazuje na to, że występ Rosji na Eurowizji Junior 2019 odbędzie się bez zmian. Przypominamy, że Denberel Oorzhak reprezentuje kraj w duecie z 10-letnią Tatyaną Mezhentsevą. Ich konkursowa piosenka nosi tytuł A Time For Us.

Trzymamy kciuki za zdrowie Denberela! :-) 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???

Post udostępniony przez ?ДЕНБЕРЕЛ ООРЖАК? (@denberel_oorzhak)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj