Reklama
placeholder
News

Eurowizja Junior: prowadzący wybrani! Jest niespodzianka

Eurowizja Junior: prowadzący wybrani! Jest niespodzianka

Fot. Instagram.com/junioreurovisionofficial

Reklama
Reklama
placeholder

Zostali wybrani prowadzący Eurowizji Junior 2020! Jest niespodzianka. Kto poprowadzi wydarzenie?

Odbyła się specjalna konferencja prasowa Telewizji Polskiej, w której zostali ogłoszeni prowadzący Eurowizji Junior 2020. Choć tegoroczne wydarzenie zostanie w części przeprowadzone zdalnie to w specjalnym studiu pojawią się prezenterzy. Ich zadaniem będzie nie tylko powitanie telewidzów, ale także zapowiedź piosenek i gości specjalnych. 

Eurowizja Junior 2020: uczestnicy nie przyjadą do Warszawy! Podjęto decyzję >>

Eurowizja Junior 2020: prowadzący

Konkurs Eurowizja Junior 2020 będzie nadawany z Warszawy. Wiele osób typowało Viki Gabor na prowadzącą tegoroczną edycję wydarzenia, ale tak się nie stanie.

Kto poprowadzi Eurowizję Junior 2020? Gospodarzami konkursu zostali wybrani Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska oraz Rafał Brzozowski. 

Ida Nowakowska w zeszłym roku była jedną z współprowadzących Eurowizję Junior 2019 w Gliwicach. Szczególnie zapamiętano jej radosną reakcję na zwycięstwo Viki Gabor i Polski podczas konkursu. Małgorzatę Tomaszewską możecie kojarzyć z aktualnie trwającej jedenastej edycji programu The Voice of Poland. Rafał Brzozowski nie tylko śpiewa, ale także po raz kolejny sprawdza się w roli prezentera.

Przypominamy, że reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2020 jest Ala Tracz, która wystąpi z piosenką I'll be Standing.

Eurowizja Junior 2020: znamy reprezentantkę Polski i piosenkę! >>

Zgadzacie się z wyborem prowadzących?
 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama