News

Eurowizja Junior: oni wystąpią w 2. półfinale preselekcji!

Eurowizja Junior: oni wystąpią w 2. półfinale preselekcji!

Fot. Instagram.com/junioreurovisionofficial

Przed nami kolejny odcinek polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2020. To oni wystąpią w drugim półfinale! Poznajcie nazwiska uczestników.

Eurowizja Junior 2020: uczestnicy nie przyjadą do Warszawy! Podjęto decyzję >> 

Tak jak w poprzednim roku, reprezentant Polski na Eurowizji Junior 2020 zostanie wyłoniony za pomocą eliminacji w programie Szansa na Sukces. W 2019 roku wybrano Viki Gabor, która wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci z piosenką Superhero.

Eurowizja Junior 2020: Szansa na Sukces -  kiedy finał?

W 2020 roku polskie preselekcje będą składały się z czterech odcinków. Pierwsze trzy będą półfinałami, a w czwartym zobaczymy finał. W konkursie do rywalizacji staną ze sobą dzieci w wieku od 9 do 14 lat.

Emisja odcinków półfinałowych przypada na 6, 13 i 20 września o godzinie 15.15. Przypomnijmy, że pierwszy półfinał wygrała Lena Marzec i to właśnie ona 27 września powalczy o udział w Eurowizji Junior 2020 w wielkim finale.

Eurowizja Junior 2020: Lena Marzec ma szanse na wygraną? >> 

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2020: jury

W każdym odcinku specjalnego wydania Szansy na Sukces uczestników oceniało trzyosobowe jury. Lenę Marzec wybrali Viki Gabor, Piotr Rubik oraz Edyta Górniak. W drugim odcinku finalistę wyłonią Cleo, Gromee i Michał Wiśniewski. W trzecim odcinku zobaczymy Dawida Kwiatkowskiego, Marinę Łuczenko-Szczęsną i Kasię Łaskę.

Eurowizja Junior 2020: Szansa na Sukces – 13.09. – uczestnicy

  • Zuzanna Darnikowska,
  • Aleksandra Kędra,
  • Natalia Kosmowska,
  • Sandra Wawer,
  • Maja Biernat,
  • Maja Janowska,
  • Agata Serwin.

Kto tym razem okaże się najlepszy?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.