News

Fani uczcili pamięć Aviciiego podczas festiwalu Tomorrowland

Fani uczcili pamięć Aviciiego podczas festiwalu Tomorrowland

Wikimedia Commons/Shawn Tron

Informacja o śmierci Aviciiego zszokowała ludzi na całym świecie. Okazało się jednak, że muzyk od dłuższego czasu borykał się z problemami psychicznymi i nie dawał sobie rady z otaczającą go „show businessową” rzeczywistością.

Chciał odnaleźć spokój. Nie odnajdywał się w machinie show-biznesu; był wrażliwą osobą, kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów. Tim, zawsze będziemy cię kochać i za tobą tęsknić - pisała w oficjalnym oświadczeniu pogrążona w smutku rodzina.

Fani producenta uczcili jego pamięć podczas jednego z najsłynniejszych festiwali muzyki elektornicznej, czyli podczas Tomorrowland w Belgii. Avicii nie raz sam grał podczas różnych edycji tej imprezy.

Podczas występu Nicky’ego Romero wielbiciele DJ-a rozłożyli ogromną flagę Szwecji - ojczystego kraju zmarłego artysty. Znalazło się na niej zdjęcie artysty z dopiskiem „Pewnego dnia odejdziesz z tego świata, więc żyj życiem, które zapamiętasz”. Te słowa to fragment piosenki „The Nights”.

Nad ogromną sceną również pojawiły się wizualizacje z wizerunkiem Aviciiego.

Tim Bergling zmarł 20 kwietnia 2018 roku podczas wakacji w Omanie. 28-letni DJ popełnił samobójstwo w hotelowym pokoju.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.