News

Ostatnie pożegnanie Aviciiego. DJ został pochowany w Sztokholmie

Ostatnie pożegnanie Aviciiego. DJ został pochowany w Sztokholmie

instagram.com/avicii

10 czerwca 2018 roku w Sztokholmie odbyła się prywatna ceremonia pogrzebowa Aviciiego. Przypomnijmy, że szwedzki DJ i producent popełnił samobójstwo 20 kwietnia 2018 roku w wieku 28 lat.

Pogrzeb odbył się bez udziału mediów i fanów – uczestniczyli w nim tylko rodzina i przyjaciele zmarłego. Bliski przyjaciel Aviciiego, Jesse Watts, opublikował na Instagramie fotografię programu ceremonii pogrzebowej.

Było wiele zapytań dotyczących ceremonii pogrzebowej Tima Berglinga, znanego fanom muzyki jako Avicii. Rodzina Bergling potwierdziła, że pogrzeb będzie prywatny, w obecności najbliższych Tima. Członkowie rodziny uprzejmie proszą media o uszanowanie tego. Nie będzie żadnych dodatkowych informacji – apelowali bliscy DJ-a.

Avicii popełnił samobójstwo przebywając na wakacjach w Omanie. Zostawił list pożegnalny i odebrał sobie życie za pomocą potłuczonej szklanej butelki.

Artysta spoczął na sztokholmskim cmentarzu Skogskyrkogarden.

 

 

❤️

Post udostępniony przez Jesse Waits (@jessecwaits)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.