News

Fantastyczne Zwierzęta 3: nowy Grindelwald wybrany! Kto go zagra?

Fantastyczne Zwierzęta 3: nowy Grindelwald wybrany! Kto go zagra?

Fot. YouTube.com/HaSanMDD

Nowy Grindelwald został oficjalnie wybrany! Kto go zagra w filmie Fantastyczne Zwierzęta 3

Gambit Królowej: będzie drugi sezon? Anya Taylor-Joy komentuje >> 

Fantastyczne Zwierzęta 3: Mads Mikkelsen Grindelwaldem

Studio Warner Bros. podjęło decyzję o tym kto zastąpi Johnnego Deppa w filmie Fantastyczne Zwierzęta 3. "Mrocznym czarodziejem" będzie Mads Mikkelsen, który już podpisał kontrakt. 

Tym samym potwierdziły się doniesienia portali z listopada 2020 roku. Już wtedy mówiło się, że Mikkelsen zagra Grindelwalda w kolejnej części Fantastycznych Zwierząt. Informowano, że 54-letni aktor, który ma na koncie role m.in. w Casino Royale, Starciu Tytanów, Hannibalu i Doktorze Strange'u, jest „pierwszym wyborem” reżysera Davida Yatesa.

Przypomnijmy, że Johnny Depp „został poproszony o rezygnację” z udziału w filmie Fantastyczne Zwierzęta 3. Nastąpiło to po tym, jak sąd wydał niekorzystny wyrok dla gwiazdora w sprawie o zniesławienie, którą Depp wytoczył The Sun.

Listy do M 4: co z premierą w 2020 roku? >>  

Fantastyczne Zwierzęta 3 – kiedy premiera?

Fantastyczne Zwierzęta 3 miały wejść na ekrany w listopadzie 2020 roku, jednak te plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Premiera planowana jest na lipiec 2022 roku.

Mads Mikkelsen sprawdzi się jako Grindelwald?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.