News

Kolejny wielki festiwal odwołany!

Kolejny wielki festiwal odwołany!

Fot. Pixabay.com

Kolejny wielki festiwal odwołany! Tym razem jest to popularny amerykański festiwal Coachella. Wydarzenie odbędzie się w innym terminie.

Koronawirus: powstała playlista do mycia rąk. Serio >>

Z powodu trwającego koronawirusa amerykański Festiwal Muzyki i Sztuki Coachella oraz Festiwal Muzyki Stagecoach nie odbędą się w tym roku zgodnie z planem.

Na polecenie hrabstwa Riverside i lokalnych władz ds. Zdrowia musimy niestety potwierdzić zmianę harmonogramu Coachelli i Stagecoach ze względu na obawy związane z COVID-19. Chociaż decyzja ta zapada w czasach powszechnej niepewności, bardzo poważnie podchodzimy do bezpieczeństwa i zdrowia naszych gości, personelu i społeczności. Wzywamy wszystkich do przestrzegania wytycznych i protokołów przedstawionych przez urzędników zdrowia publicznego - poinformowała agencja muzyczna Goldenvoice w oświadczeniu dla portalu The Rolling Stone

Wuhan Shake hitem internetu. Oto powitanie „antywirusowe” >>

Festiwal Coachella planowany był na dwa weekendy, 10-12 kwietnia oraz 17-19 kwietnia w Indio w stanie Kalifornia. Travis Scott, Frank Ocean i Rage Against the Machine mieli być headlinerem wydarzenia. Na razie wiadomo, że organizator wydarzenia, Goldenvoice, jest w trakcie rozmów z managmentem artystów, którzy mieli występować, w celu ustalenia nowych warunków współpracy.

W amerykańskim stanie Kalifornia potwierdzonych jest 167 przypadków koronawirusa, w tym dwa śmiertlene. Hrabstwo Riverside, które obejmuje małe miasteczko Indio, ogłosiło stan zdrowia publicznego w niedzielę po wykryciu pacjenta z koronawirusem w lokalnym szpitalu i ogłosiło w sumie sześć przypadków zachorowań w swoim hrabstwie.

W dalszym oświadczeniu organizatora czytamy, że Coachella odbędzie się teraz 9, 10 i 11 października oraz 16, 17 i 18 października 2020 r. […] Wszystkie bilety w kwietniowych terminach zostaną przesunięte na październikowe terminy. Nabywcy zostaną powiadomieni do piątku, 13 marca, o tym, jak uzyskać zwrot pieniędzy, jeśli nie będą w stanie uczestniczyć w nowym terminie.

Przypominamy, że ostatnio została odwołana zimowa edycja festiwalu Tommorowland.

Koronawirus: Tomorrowland 2020 odwołany! >>

Myślicie, że to słuszna decyzja?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🎈

Post udostępniony przez Coachella (@coachella)

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Don’t miss this set

Post udostępniony przez Coachella (@coachella)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.