News

Znana sieciówka wycofuje się z Polski! To przez pozew Ariany Grande?

Znana sieciówka wycofuje się z Polski! To przez pozew Ariany Grande?

Fot. Instagram.com/arianagrande

Znana marka młodzieżowa kończy działalność przez pozew Ariany Grande? Artystka domaga się od sieciówki milionowego odszkodowania.

Ariana Grande kasuje część biletów na europejskiej trasie! >> 

Ariana Grande pozwała Forever 21

2 września 2019 roku Ariana Grande złożyła pozew do sądu przeciwko marce Forever 21. Piosenkarka twierdzi, że sieciówka wykorzystała jej wizerunek i inne własności intelektualne do promocji swoich kolekcji.

Grande w pozwie miała m.in. zaznaczyć, że Forever 21 chciało zacząć z nią współpracę pod koniec 2018 roku i na początku 2019 roku. Artystka nie podpisała umowy z powodu „niechęci Forever 21 do zapłaty w wysokości uczciwej wartości rynkowej celebrytów o jej statusie". 

Ariana Grande ma nowy tatuaż… w dziwnym miejscu >> 

Sieć sklepów Forever 21 miała jednak wykorzystać ponad 30 nieautoryzowanych zdjęć i filmów Ariany Grande, które zostały użyte w kampaniach reklamowych marki. Dodatkowo jedna z modelek zatrudnionych przez Forever 21 pozowała w łudząco podobnej stylizacji, którą piosenkarka ma w teledysku do singla 7 Rings, a niektóre reklamy sklepu na Instagramie były podpisywane tekstami piosenek artystki.

Ariana Grande, m.in. za naruszenie praw autorskich i znaku towarowego domaga się od marki Forever 21 odszkodowania w wysokości 10 milionów dolarów.

Forever 21 zamknie wszystkie sklepy?

Jakiś czas temu poinformowano, że firma Forever 21 zatrudniła specjalistów do spraw restrukturyzacji i zamyka niektóre sklepy. Sieciówka zniknęła już m.in. z kilku miejsc w Wielkiej Brytanii, Chinach i Londynie. Teraz zagraniczne media podają, że Forever 21 szykuje się do złożenia wniosku o upadłość firmy. Od dłuższego czasu marka zmaga się z poważnymi problemami finansowymi, które są spowodowane spadkiem sprzedaży i dużą konkurencją sklepów internetowych.

Ariana Grande usuwa komentarze Polaków? >> 

Przypomnijmy, że filozofią marki Forever 21 jest produkowanie ubrań, które są wzorowane na trendach prezentowanych na największych pokazach mody. Produkty są sprzedawane w stosunkowo niskiej cenie. Sieciówka działa w prawie 60 krajach, od 2016 roku również w Polsce. W naszym kraju sklepy Forever 21 można znaleźć w największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Na razie nie wiadomo jak długo jeszcze będziemy mogli zrobić zakupy w polskich sklepach Forever 21. 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

but u don’t want me to see nobody else ... n i don’t want u to see nobody ???

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.